Світ

В Росії посилюють боротьбу з іноземними релігійними організаціями

У Росії мають намір посилити боротьбу з іноземними радикальними релігійними організаціями.

Джерело: inVictory з посиланням на Інтерфакс.

У Раді безпеки РФ запропонували низку заходів щодо боротьби з іноземними релігійними організаціями, які негативно впливають на російське суспільство.

Як зазначає Інститут релігії та політики, на засіданні секції з проблем нейтралізації внутрішніх загроз національній безпеці наукової ради при Раді Безпеки підкреслено, що реалізація свободи совісті не повинна порушувати основи конституційного ладу, права та законні інтереси людини та громадянина, негативно впливати на оборону країни та безпеку держави.

На засіданні були представлені факти негативного впливу на ситуацію в країні деяких іноземних та підконтрольних їм російських організацій, які здійснюють свою деструктивну діяльність під виглядом гуманітарних, освітніх, культурних, національних та релігійних проєктів.

Зазначено, що у релігійній сфері практикується «всесхваленість» та використання релігійних догм для негативних цілей, що породжують релігійний екстремізм.

Члени наукової ради при Раді Безпеки розглянули низку заходів, спрямованих на протидію релігійному радикалізму. Зокрема, запропоновано активізувати роботу щодо виявлення механізмів використання іноземними державами діяльності релігійних об’єднань для втручання у внутрішні справи Російської Федерації.

Крім того, як перспективні напрямки наукового опрацювання секція наукової ради виділяє питання закріплення в російському законодавстві базових понять, пов’язаних із протидією радикальним релігійним концепціям, таких як «релігійна деструктивна секта», «іноземна релігійна організація», «традиційна релігія (конфесія)», «нетрадиційна релігія (конфесія)», «релігійний екстремізм», «релігійний радикалізм», «релігійний фундаменталізм».

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button