Україна

Священники обурені тим, що біля церкви у Львові під час богослужіння видавали повістки

У неділю 3 липня у Львові під час богослужіння парафіянам видавали повістки у військкомат біля церкви. Священники обурені цим. Про це повідомив нардеп і журналіст Микола Княжицький.

Джерело: espreso.tv

За словами журналіста, священники телефонують обурені.

Микола Княжицький переконаний, що церква у нас відділена від держави. В церкву йдуть люди за духовним захистом і підтримкою. Тому, заявляє журналіст, це точно не місце, де під час молитви потрібно ходити й роздавати повістки.

Він зауважив, що є багато способів запросити осіб у військкомат: за місцем проживання, на роботі. Однак у храмах це точно не можна робити.

Як підкреслив народний депутат, українські церкви стали справжньою опорою і для нашої армії й для тимчасово переміщених осіб. Українські церкви доставляють значну частину гуманітарної допомоги для війська і для переселенців. До того ж серед священників є багато капеланів і солдатів.

Також журналіст наголосив, що ми всі підтримуємо армію, водночас розум і відповідальність не мають втрачатися під час війни.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button