війна

До Росії примусово переселили понад 400 тисяч українців – омбудсмен України Людмила Денісова

Україна збирає докази військових злочинів російської армії. Відомо, що з початку війни вже понад 400 тисяч українців були вимушено переміщені до Росії. Про це у Брюсселі повідомила Уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова.

Джерело: euronews.com

За словами омбудсмена громадян України депортують проти їх волі. Українців силою відвозять спочатку до фільтраційного табору на Донеччині. Потім на автобусі в Росію. Далі потягом везуть у різні місця, у тому числі в депресивні регіони Російської Федерації, наприклад, на Сахалін.

Денісова зауважила, що за понад місяць війни не було жодного життєздатного гуманітарного коридору. При цьому вона звинуватила Росію у крадіжці уніформи українських військових та її використання для скоєння злочинів.

Також вона описала складну ситуацію в Маріуполі. Більшість будівель зруйновано бомбами та обстрілами. Загинуло понад 20 тисяч жителів. Те, що відбувається у місті, є геноцидом.

Координатор ООН з питань України назвав ситуацію в Маріуполі «пекельною», бо мешканці міста знаходяться під постійною загрозою насильства та не мають доступу до їжі та води.

Відомо, що Президент Росії Володимир Путін заявив Президенту Франції Еммануелю Макрону, що обстріли триватимуть до капітуляції Маріуполя.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button