СвітХристиянські новини

Для оплати медичного боргу мешканців Чикаго церква пожертвувала понад 100000 доларів

Церква VIVE в Чикаго зібрала понад 100000 доларів на покриття медичного боргу мешканців. Громада стала партнером нью-йоркської некомерційної організації RIP Medical Debt, яка змогла використати пожертвування для оплати 19 мільйонів доларів медичного боргу. Повідомляє БОГ NEWS, з посиланням на CHRISTIAN POST.
За словами старшого пастора громади Адама Смоллкомба, фінансовий борг «є різновидом сучасного рабства, що відправляє у в’язницю цілі сім’ї і навіть покоління».
Пожертвування церкви було частиною загальної кампанії «За Чикаго», мета якої – списати медичну заборгованість на 78 мільйонів доларів приблизно для 71 000 сімей в окрузі Кук.

«Наше завдання як церкви і християн – звільняти людей від усіх видів гноблення, бо тільки вільні люди можуть по-справжньому звільнити людей», – сказав Смоллкомб.

Організація RIP Medical Debt співпрацює з церквами по всій країні, щоб допомогти полегшити суму боргу жителів країни. На сьогодні більше ніж у 1,8 мільйона сімей були списані борги внаслідок пожертвувань на суму понад 2,6 мільярда доларів.

Місія RIP Medical Debt полягає в тому, щоб дати можливість «донорам прощати мільярди величезних медичних боргів. Ми прагнемо зняти тягар медичних боргів з окремих осіб, сімей та ветеранів по всій Америці».
[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button