війна

Збройні формування РФ незаконно депортували на свою понад 7 тисяч українських дітей

Терористична держава Росія спростила законодавство, щоб максимально полегшити усиновлення українських дітей. За словами уповноваженого Верховної Ради з прав людини Дмитра Лубінця, збройні формування Російської Федерації незаконно депортували на свою понад 7 тисяч українських дітей.

Джерело: lb.ua

«За нашими даними, понад сім тисяч українських дітей незаконно вивезено на територію РФ. Росіяни роблять усе, щоб наші діти не поверталися, навіть спростили своє законодавство, щоб максимально легко громадяни Росії всиновлювали українських дітей», – сказав Лубінець.

Також омбудсмен назвав депортацію українських дітей до Росії порушенням міжнародного права та геноцидом українського народу.

Наразі Україні вдалося повернути додому 51 дитину.

Читайте також: 

В кожного зараз є свій фронт і своя війна – про працевлаштування біженців у Польщі

Як повідомлялося раніше, російські та пов’язані з Росією сили примусово переселяють мирне українське населення, в тому числі тих, хто тікає від бойових дій, до РФ або на окуповані Росією території України.

Схожі статті
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button