Україна

Українці підкреслюють важливість безпеки та соціального захисту після війни: результати опитування

Опитування «Рейтингу» відображає погляд українців на післявоєнну Україну, зосереджуючись на безпеці та соціальному захисті.

Джерело: ZN.UA

За результатами опитування, більшість респондентів (82%) вважають Україну успішною державою, в той час як лише 16% мають протилежну думку.

Більшість українців (67%) вірять, що країна рухається в правильному напрямку, проти цього твердження виступають 18% опитаних, а 15% не мають чіткої думки на цей рахунок.

Результати опитування також висвітлили сприйняття українцями характеристик сильної країни. Найбільш поширеними ознаками є наявність сильної армії (56%), розвинена економіка, верховенство права та єдність суспільства (по 33%), соціальний захист громадян і міжнародний авторитет країни (по 19%).

Інші ознаки, які були вказані в опитуванні, включають сучасну науку та технології, політичну стабільність, рівноправне суспільство та міцні демократичні інституції (по 14-16%), а також національну ідею (11%).

Згідно з результатами опитування, для 77% респондентів основним пріоритетом у розвитку після війни в Україні є розвиток військової промисловості, зміцнення кордонів та реформування армії.

Читайте також: 

Крім того, 70% опитаних вважають пріоритетом збільшення зарплат і пенсій, поліпшення доступності медичної допомоги та надання матеріальної підтримки малозабезпеченим. Для 44% опитаних, пріоритетними є нові технології, енергозбереження, розвиток науки та освіти.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 4-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button