Блог Андрія Савича

Життя − як біг

Життя – це постійний рух або, краще, біг, тільки для когось він повільний, а для когось неначе спринт (чи як білка в колесі), хтось біжить коротшу дистанцію, а хтось довшу, в когось перешкод більше, а в когось їх менше, хтось отримує задоволення від процесу, а хтось вже геть вибився з сил.

Життя, як і біг, справді часом дуже виснажує, моментами здається скучним, як біг по колу, появляються обтяжуючі фактори, тягарі чи люди, які ставлять підніжки, наступає момент, коли бігти стає геть важко, забиває дихання, паморочиться в голові, судомить душу і тому хочеться здатися, зупинитися чи навіть впасти.

Ну, де ж це друге дихання?
Ну, де взяти ще сил, щоб бігти далі?
Ну, як змотивувати себе не здаватися?
Ну, коли вже та фінішна пряма?

Знайомо? А чи знаєте ви, що Біблія також неодноразово використовує спортивні образи, зокрема біг, щоб нагадати нам про те, що життя християнина − це дуже не простий і довготривалий забіг віри на дистанцію в життя?

Цей забіг також виснажує і часом хочеться здатися. В кінці забігу будуть переможці, яких чекають нагороди, але водночас будуть і програвші, які «бігли не за правилами».

Саме тому Слово Боже говорить нас:

1 Кор. 9:24-27: «Хіба ви не знаєте, що всі бігуни біжать на змаганнях, а винагороду одержує один? Тож біжіть так, щоб перемогти й одержати її! Кожен, хто змагається, напружено тренується. Він робить це для того, щоб одержати тлінний лавровий вінок, а ми — щоб одержати вінок нетлінний. Отже, я біжу так, як той, хто має мету перед собою; б’юся так, щоб не просто розмахувати кулаками. Навпаки, я стримую і приборкую тіло своє, щоб, проповідуючи іншим, самому не виявитися відкинутим Богом».

Євр. 12:1-2: «Тож відкиньмо все, що перешкоджає нам подолати відстань і перемогти в змаганнях; усе що уповільнює наш біг, разом із гріхом, який постійно примушує нас падати. Хай завжди перед очима нашими буде Ісус, наш Провідник у вірі, Який приведе її до досконалості. Заради радості, що чекала на Нього, Христос витерпів страту на хресті й, прийнявши цю ганьбу, тепер посів Своє місце по праву руку від Божого престолу».

Читайте також:

Саме зараз, перед тим як бігти далі, час глибоко вдихнути й перевести подих, ковтнути Живої Води (Слово), закрити очі на мить (молитва) і почути від Тренера:

Ну, що, готовий бігти в цей день? Сьогодні тебе чекає ще один невеликий відрізок дистанції. Не бійся і не здавайся, не дивися на інших, а біжи за Мною та не відставай. Я завжди буду поряд і якщо потрібно, то сповільню темп. Ми зробимо це разом і навіть фінішну смужку життя перетнемо також разом. Давай, піднімайся і побігли далі!

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Андрій Савич

Пастор церкви «Голгофа» м. Луцьк. Одружений, батько трьох дітей Магістрант програми «Біблійна душеопіка» КБС.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button