Слово на перетині

Як трактує Біблію сучасна медицина: Роз’пяття, Пасха

У цей Страсний тиждень ми із професором Петром Сельським, доктором медичних наук, деканом факультету іноземних студентів, професором кафедри патологічної анатомії й судової медицини Тернопільського національного медичного університету НЕ говорили про воскресіння: жоден науковець не може пояснити чуда воскресіння Христа.
Натомість ми говорили про Його терпіння і смерть: що пише про це Біблія і як ці писання трактує сучасна медична наука.

Подкаст: Слово на перетині

Останні знахідки Біблійної археології, сучасні науковці та їх ставлення до Біблії, міфи та факти, вплив Священних Текстів на мистецтво, науку, освіту, музику, українську та світову літературу.

Актуальність Біблійних текстів в наш час. Детонуємо стереотипи щодо Біблії через розмови зі знаними українцями.

Партнер проєкту: Філософсько-богословський факультет УКУ.

Гість студії – Професор Петро Сельський, доктор медичних наук, декан факультету іноземних студентів, професор кафедри патологічної анатомії і судової медицини Тернопільського національного медичного університету.

Схожі статті
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Надійка Гербіш

Дружина, мама, мандрівниця. Українська письменниця і перекладачка. Фахівчиня з міжнародних прав американської компанії Riggins Rights Management для Європи та Нордичних країн. Книжкова продюсерка видавничо-освітнього проєкту «Портал». Надійчині книжки стали українськими бестселерами й були відзначені національними та міжнародними нагородами. Кілька дитячих книжок вийшли також шрифтом Брайля та видані в аудіо-форматі для використання в програмах інклюзивної освіти. У 2020 разом із публіцистом, професором історії Українського католицького університету Ярославом Грицаком написала книжку есеїв про історію Різдва - «Велика різдвяна книжка» («Портал», Київ).

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button