Новини суспільства

Навіть одна сигарета впливає на роботу жіночого мозку

Вчені з Університету міста Упсала, що у Швеції, провели дослідження щодо впливу сигарет на мозок жінки. Зазначається, що та кількість нікотину, яка міститься лише в одному виробі, вже уповільнює виробництво естрогену.

Джерело: UKRHEALTH

Як відомо, кількість жінок, які палять, менше за кількість чоловіків, проте кинути їм складніше. Тепер стало відомо причину цього.

Виявляється, нікотин з однієї сигарети вже може впливати на таламус, зону мозку, яка бере участь у виробництві естрогену.

Щобільше, він відповідає за емоційне тло людини і її поведінку. Нікотин, впливаючи на нього, викликає фізичне та психічне звикання, як і інші наркотичні препарати.

Читайте також:

Через це жінки, коли починають курити, частіше роблять це своєю постійною звичкою, і відмовитись від цього їм тяжче.

Під час експерименту вчені вперше побачили, як відбувається блокування виробництва естрогену в жіночому мозку. Вражає те, що навіть одна сигарета здатна на це впливати.

Це є досить вагомою причиною відмовитись від такої шкідливої звички, як куріння.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!