СвітХристиянські новини

Ємен на порозі гуманітарної катастрофи, та найбільшого голоду за останні десятиліття!

Над Єменом нависла загроза найгіршого голоду, який світ бачив за кілька десятиліть. За відсутності негайних дій мільйони життів можуть бути втрачені, – з такою тривожною заявою виступив генеральний секретар ООН Антоніу Ґутерріш 20 листопада.

Про це пише radiosvoboda.org.

«Я закликаю тих, хто має вплив, терміново діяти щодо цієї проблеми, аби не допустити катастрофи, і я також прошу всіх утриматися від будь-яких дій, які можуть ще більше погіршити і без того критичну ситуацію», – звернувся він з промовою, маючи на увазі Сполучені Штати Америки

Річ у тому, що з 2014 року у Ємені триває конфлікт: повстанці руху Хуті захопили столицю – місто Сану. У 2015 році була сформована коаліція під проводом Саудівської Аравії, яка мала на меті відновити  уряд президента Абд-Раббу Мансура Хаді. У результаті військового протистояння загинули десятки тисяч людей.
Читайте також:

Тепер США почали розглядати  можливість визначити рух повстанців-хуситів, як закордонну терористичну організацію. Відповідно ООН вважає, що такі дії Америки ускладнять доставляння гуманітарної допомоги до Ємену, що своєю чергою загострить і так наявні проблеми з їжею. Гуманітарні організації висловлюють занепокоєння, що позначення хуситів терористами, поставить під загрозу надання допомоги, від якої безпосередньо залежить виживання 80 % з 24 мільйонів жителів Ємену. Це також обмежить можливість взаємодії з повстанцями та ще більше послабить хитку надію на швидке відновлення миру.
В ООН вважають наявну гуманітарну кризу в Ємені найгострішою у світі, адже через невирішений конфлікт на допомогу очікують 22 мільйони людей.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button