Релігійні святаХристиянські новини

10 червня відзначається Вознесіння Ісуса Христа: історія та значення свята

Сьогодні, 10 червня, християни відзначають свято Вознесіння Господа Ісуса Христа в Небесні Оселі. Ця подія святкується на 40-й день після свята Воскресіння Христа. Рекомендуємо звернути увагу на історію та значення події Вознесіння Господа.

Джерело: dilovamova.com

Чому саме на 40-й день?

У багатьох місцях Святого Письма, цифра 40 зв’язується з великими й значними подіями нашої історії і встановлених Богом традицій. Наприклад, немовлят для подання в Храм до служіння Господу батьки приносили на 40-й день за Законом Мойсея. 40 років Сини Ізраїлеві блукали аж поки прийшли в землю обіцяну. Саме 40 днів і 40 ночей Мойсей перебував на горі, написавши на таблицях слова Заповіту. Ще один приклад, 40 днів і 40 ночей Ісус Христос перебував і постив в пустелі перед початком свого служіння.

І тепер, на 40-й день після Свого Воскресіння, Ісус Христос повинен був відправитися в Небеса, щоб приготувати там місце для віруючих в Нього і сісти праворуч Бога Отця.

Як відбулося Вознесіння Господа?

Про подію і деталі Вознесіння розповідають євангелісти Лука (24 розділ) і Марк (16 розділ). Також багато подробиць описується на початку книги Дії Апостолів (1 розділ).

Після останніх настанов, які Христос промовив Своїм учнями, Він вивів їх з Єрусалиму до Віфанії. Піднявши руки, Господь благословив їх. І, потім став віддалятися від них на хмарі й підноситися на небо. Учні ж поклонилися Йому і з великою радістю повернулися до Єрусалиму.

Схожі статті

Читайте також:

Значення свята

Здобута Христом перемога над смертю, яка є страшним наслідком гріха, відкрила для віруючих можливість воскреснути у славі Божій. Господь у Своїй Особі підніс спокуту людську природу до самого Престолу благодаті Божої. Він, як і обіцяв, відкрив кожній людині можливість примирення з Богом.

Тому доступ до Небесного Царства один – примиритися з Богом, через Господа Ісуса Христа. Людині треба покаятися у своїх гріхах та повірити в Ісуса Христа як свого особистого Спасителя і Господа.

Бог дає даром прощення гріхів і спасіння. Він дає життя і до того ж з надлишком. Він дає вічне життя.

Вітаємо зі святом Вознесінням Ісуса Христа!

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button