Медіа новини

Чудесні моменти у світовому феномені «Вибрані»

Двоє продюсерів-ветеранів світового феномену «Вибрані» кажуть, що бачили Божу руку на знімальному майданчику багато разів, у тому числі в моменти, коли акторський склад і знімальна група були втомлені та напружені, готові здатися та піти додому на цілий день.

Джерело: christianheadlines

Продюсери Чед Гундерсен і Кріс Хуен кажуть, що ці моменти, які вони називають чудесними, нагадують про тему серіалу: силу Ісуса.

2 СЕЗОН, СЦЕНА НА ОЗЕРІ

Гундерсен, який працював над такими релігійними проєктами, як National Bible Bee Game Show та Owlegories, сказав, що бачив руку Бога під час фільмування сцени другого сезону, яку планували знімати на озері. Однак сильний туман над водою завадив зйомці.

«Ми сиділи кілька годин, — сказав Гундерсен Christian Headlines та іншим ЗМІ. — І нарешті ми сказали: «Добре, ми повинні закінчити». І всі почали збирати свої речі».

Кілька членів команди навіть сіли до своїх машин і почали їхати. Але Бог мав інші плани, сказав Гундерсен.

«І раптом я подивився через озеро… і буквально побачив, як цей туман піднімається, і він не просто повільно розсіювався. Я маю на увазі, він просто зник», — сказав Гундерсен, рішуче розмахуючи руками.

Не зважаючи на це, кінематографісти не були впевнені, що зможуть отримати кадр за три-чотири години, що залишилися до заходу сонця. (Звичайний робочий день на знімальному майданчику триває близько 12 годин).

«Це було схоже на те, що ми ніяк не впораємося», — сказав Гундерсен. «Це було важко. Два актори в човні, вода, всі ці різні речі. Але двоє акторів сіли в човен і не тільки не забракували сцену, але й зняли її приблизно за три-чотири години. Тож це був один із тих випадків де ми були просто як: Ви не можете це пояснити. З точки зору логістики, це не мало жодного сенсу.

Я не можу це пояснити», — додав Гундерсен. «Можливо, це лише один із тих випадків: наскільки ми покладаємося на Нього?».

1 СЕЗОН, «ЧУДЕСНИЙ УЛОВ»

Уен, який має 20-річний досвід роботи над високоякісними візуальними ефектами, включаючи «Хмарно, можливі фрикадельки», сказав, що Божа рука також була задіяна в сцені першого сезону, в якій учні зловили неймовірну кількість риби. Для цієї сцени були потрібні ефекти CGI.

«У мене 20 років досвіду роботи з висококласними візуальними ефектами, і зазвичай потрібно три з половиною-чотири місяці планування, щоб втілити це в життя в CGI. У нас було чотири дні”, – сказав Хуен.

Однак керівнику візуальних ефектів, відповідальному за створення кадру, було нелегко впоратися з такою швидкою роботою. Він сказав Джуену: «Я пробував усе».

«Ми з Чадом просто молилися за нього», – сказав Джуен.

Наступного дня керівник зателефонував Джуєну і сказав: «Так, мене розбудили серед ночі. Я не робив цього 20 років. І це спрацювало. Я надішлю тобі дещо».

Концепція спрацювала, і сцена залишається однією з найпопулярніших серед шанувальників, незважаючи на те, що її знімали без використання справжніх живих риб.

СЕЗОН 2, «ДАЛЕКИЙ ВИСТРІЛ»

Джуен сказав, що він також бачив руку Бога в одній із найскладніших сцен шоу, 14-хвилинному безперервному «онер» або «довгому кадрі», який відкриває епізод 3 сезону 2. Фільмування проходило просто неба в кінці дня.

«Вони багато репетирували, тому що це справді схоже на 14-хвилинну п’єсу. Буквально, оператор бере в ній участь, тому що він має бути точно в тій позиції щоразу, коли це потрібно, всі актори повинні потрапити в точку. Це просто божевілля”, – каже Джуен.

«Вони багато репетирували, тому що це дійсно схоже на 14-хвилинну виставу. Буквально в цьому бере участь оператор, тому що він повинен бути саме в такому положенні кожен раз, коли це потрібно, всі актори повинні влучити в точку. Це просто божевілля», – каже Хуен.

Вперше, коли вони спробували це зробити, у репліках були помилки. Під час другої спроби на камері було видно тіні оператора.

Не бажаючи боротися із сонцем, знімальна група вирішила почекати до заходу сонця, щоб повторити спробу.

«Тож тепер у нас дуже обмежений час, до ночі», – сказав Джуен.

Але коли сонце вже зайшло за обрій, на третьому і четвертому дублях теж були допущені помилки в репліках, причому одним і тим же актором.

«Йому було дуже важко», – каже Джуен.

До завершення зйомок акторові та іншим довелося зробити ще одну спробу, але він все-таки впорався із завданням.

Читайте також:

Як цифрова революція руйнує церкву та змушує її виходити з будівель

«Це було чудово”, – сказав Хуен. «Найцікавіше те, що це був Божий час, тому що як тільки він закінчився, сонце повністю зайшло. Тому ми буквально зняли захід сонця протягом усіх 14 хвилин».

Директор Даллас Дженкінс був близький до сліз і сказав іншим: «Я не можу повірити, що це щойно сталося», — сказав Гундерсен.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!