Релігія

В Україні безпрецедентно зростає попит на Біблії

В Україні попит на Біблії та частини Біблії різко зріс після початку війни. Про це заявив заступник генерального секретаря Українського біблійного товариства Анатолій Райчинець.

Джерело: cne.news

«Ми бачимо, що люди зараз дуже відкриті до Євангелії», — сказав Райчинець у вівторок увечері на онлайн-заході Німецького біблійного товариства.

Через війну багато його співвітчизників не хотіли більше говорити російською, читати книжки російською. Тому зараз Біблійне товариство працює над більш сучасним перекладом Біблії українською мовою. Люди в країні прагнуть «їжі, ліків і Біблії», сказав Райчинець.

Від початку війни Українське Біблійне Товариство «цілодобово» розповсюджувало Біблії – підтримувало гуманітарну допомогу організацій і церков – в аварійних сховищах, бункерах, схронах, підвалах, скрізь, де люди шукали притулку і захисту від війни. Попит на Біблії постійно зростає.

Люди страждають від травми

Оскільки багато людей в Україні сильно травмовані війною чи втечею, Українське Біблійне Товариство також готує помічників у лікуванні травм. Українське Біблійне Товариство також зараз займається військовим душпастирством і супроводжувальною службою в госпіталях. Супровідний буклет про подолання травми під назвою «Незважаючи на кризу, вона триває» вже перевидавався кілька разів.

За словами Райчинця, український уряд особливо цінує церкви та християнські організації допомоги як партнерів, щоб мати змогу продовжувати постачати населення наступної зими. «Усі християни Української Ради Церков зараз стоять на війні поруч», — сказав Райчинець.

На запитання, чи може він пробачити ті страждання, які завдала країні загарбницька війна, Райчинець відповів: «Звичайно, можна пробачити. Ми щодня молимося Господньою молитвою про прощення». Майже кожен житель країни також має зв’язки з Росією через родину чи друзів. Тому прощення є необхідним.

Читайте також:

«Я сподіваюся, що ворог піде з країни і настане мир», — сказав Райчинець і далі: «Війну можна закінчити лише Божим дивом».

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!