Актуальне

Енн Грем Лотц: Коронавірус – це знак кінця часів?

Коронавірус, також відомий як COVID-19, викликав такий страх по всій країні, якого я не бачила у своєму житті. На момент написання цієї статті футбольні ігри скасовані, театри закриті, школи закриті, поїздки обмежені, а фондовий ринок схожий на божевільні американські гірки. Наче наша країна піддалася нападу невидимого ворога, який намагається знищити нас.

Голод і чума лютуватимуть, й землетруси траплятимуться в різних місцях. Повсюди відбуватимуться жахливі події, та з Неба прийдуть великі знамення, щоб попередити людей». 

Тож коли все це почнеться, то не лякайтеся; встаньте й підведіть голови, бо ваше спасіння буде вже близько» (Луки 21:11, 28).

Хоча мій вік і недавня хіміотерапія ставлять мене під загрозу, мене більше турбує страх, який справив коронавірус, ніж сам коронавірус. Здається, нас охопила всенародна паніка.

Розмірковуючи над усім вищесказаним, я згадую слова Ісуса. Він попереджав нас, що в кінці часів будуть мори. В останні кілька років ми зіткнулися з SARS (важким гострим респіраторним синдромом), свинячий грип, Ебола, пташиним грипом, MERS (коронавірусів близькосхідного респіраторного синдрому), вірусом лихоманки Західного Нілу і тепер COVID-19. Чи може цей вірус бути ще одним знаком того, що наше визволення наближається? Кінець видно? Ісус гряде … скоро? Якщо так, то чи є страх правильною реакцією?
Коли в життя Ісаї прийшли потрясіння, його відповіддю було підняти очі до неба (див. Іс. 6: 1). В результаті цього він отримав свіже бачення Господа. Зараз саме час підняти свій погляд вгору… стоячи на колінах! Давайте ж просити Бога дати нам свіже бачення Його.

«Бог для нас охорона та сила, допомога в недолях, тому не будемо боятися». (Пс. 45: 2-3)

Схожі статті

«Звертаюсь я до Господа, в Якого вірю: Ти — прихисток, моя фортеця!» Бог захистить тебе від пастки і порятує з небезпек. Розкриє крила над тобою, щоб прихисток під ними ти знайшов, тебе оточить огорожею, чиє ім’я «Надійність». Нічого не бійся уночі, і не остерігайся вражих стріл удень. Не бійся ні біди вночі, ані смертельної хвороби ясним днем». (Пс. 90: 1-5)

Це час молитися за себе, свої сім’ї, свою країну і всіх тих людей по всьому світу, чиї життя спустошуються через смерть і руйнування, які приносить ця хвороба. Нам з вами варто переконатися, що ми в правильному положенні перед Богом, щоб ми були готові зустрітися з Ним у будь-який час. І потім допомагати іншим зайняти правильне положення перед Богом. Зробім все можливе для того, щоб розповісти іншим, що можна знайти спокій в розпал бурі і впевненість у завтрашньому дні, проголошуючи обітницю Ісуса:

«І ото, Я перебуватиму з вами повсякденно аж до кінця віку». (Мф. 28:20)

Джерело: ieshua.org

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!