Домашня » Новини » Через закон про «богохульство» в Непалі зросте рівень переслідувань

Через закон про «богохульство» в Непалі зросте рівень переслідувань

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

Представники Американського центру закону і правосуддя (ACLJ) заявили, що через закон «Про боротьбу з наверненням і богохульством» в Непалі зросте рівень переслідувань.

У правозахисній організації відзначили, що людина може отримати п’ять років в’язниці тільки за те, що він розповів комусь про свою віру, International Christian Concern.

«Уряд в Непалі суворо обмежує право непальських громадян проявляти свою віру, особливо християн. Вони не можуть говорити про свою віру в Ісуса Христа, як Сина Єдиного Істинного Бога. Така заява може образити почуття індусів і мусульман, переконання яких не збігаються», – пояснили в організації.

У 2015 році уряд Непалу ухвалив новий закон «Про боротьбу з наверненням і богохульством», який встановлював права всіх громадян на свободу віросповідання, але водночас забороняв ділитися своєю релігією з іншими.

У 2019 поліція заарештувала 17 християн, звинувативши їх в насильницькому наверненні до християнства. Двох американців, які були серед затриманих, потім депортували.

Представники ACLJ пояснили, що закон «Про боротьбу з наверненням і богохульством» строго обмежує право непальських громадян висловлювати свою віру і широко використовується проти християн.

«Цей закон не принесе нічого позитивного, — відзначили в ACLJ. – Замість цього, кількість переслідувань на релігійному грунті збільшиться».

ACLJ – американська некомерційна організація, яка надає юридичний захист прав християн у всьому світі. Її заснував телепроповідник Пет Робертсон в 1990 році.

Джерело:.persecution.org

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Попередня Стаття

Всесвітня Рада Церков: Християнство грає важливу роль в суспільстві

Наступна Стаття

Фінського депутата судять через брошуру на захист сім'ї

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *