Богослів'я

Чому молитва до померлих святих ображає Бога

Молитва до померлих святих ображає Бога. Це не гучний заголовок, це факт про який пише Біблія. Якщо ви регулярно звертаєтеся з проханнями до померлих святих, спробуйте уявити, що ви цілий тиждень молитеся лише Богу. А потім уявіть, що ви робите це цілий місяць. Ви були б приємно здивовані тим, наскільки відсвіжилася б ваша душа після 30 днів біблійної молитви, зосередженої на Христі.

Молитва до святих: теологічні аспекти

Святе Письмо наказує послідовникам Христа підносити прохання до Єдиного на Небі, Хто гідний таких прохань:

«Ні про що не турбуйтесь, а в усьому нехай виявляються Богові ваші бажання молитвою й проханням з подякою» (Филип’ян 4:6).

Згадувати померлих святих з любов’ю та вдячністю — це одне. Підносити прохання до спочилих святих − це зовсім інше. Насправді підносити прохання до померлих святих − це ображати Бога.

У своїй статті 10 років тому під назвою «Молитва до померлих викликає падших ангелів» я писав: «Молитви до померлих ніколи не доходять до святого Павла, чи святого Августина, чи матері нашого Господа, чи брата нашого Господа, чи святого Франциска з Ассізі, чи будь-якого іншого святого… Якщо ви робили такі прохання, просто поговоріть про це з Господом і попросіть Його зачинити всі двері, які ви відкрили через незнання. І вирішіть бути мудрими з цього дня і надалі, молячись тільки до Бога, але ніколи більше не звертаючись до спочилих святих».

Чому Бог ображається, коли хтось із Його дітей молиться до померлих святих?

Тому що це надзвичайно неповага до Господа – прохати когось на небесах, крім самого Бога. Господь має всю силу і владу, і Бог зробить усе, що забажає, у відповідь на наші молитви. У ту хвилину, коли ми звертаємося до померлого святого, щоб допомогти задовольнити наше прохання, ми відходимо від біблійної молитви. Навіть якби покійні святі могли почути наші прохання, все одно було б жахливою ідеєю просити щось у них. Розумієте, Господь забороняє своїм дітям намагатися спілкуватися з покійними.

Схожі статті

У Повторенні Закону 18:9-13 Господь дав Своєму вибраному народу наступні настанови:

«Коли будеш входити до Краю, що дає тобі Господь, Бог твій, то не навчися чинити такого, як гидота цих народів. Нехай не знайдеться між тобою такий, хто переводить свого сина чи дочку свою через огонь, хто ворожить ворожбу, хто ворожить по хмарах, і хто ворожить по птахах, і хто чарівник, і хто чорнокнижник, і хто викликає духа померлого та духа віщого, і хто питає померлих. Бо гидота для Господа кожен, хто чинить таке, і через ті гидоти Господь, Бог твій, виганяє їх перед тобою. Бездоганний будеш ти перед Господом, Богом своїм».

Радитися з померлими святими, звертаючись до них з проханнями, заборонено Господом. Біблія прирівнює прохання до мертвих із чаклунством. Така поведінка викликає присутність демонів. Наприклад, сеанс — це зустріч, на якій люди намагаються встановити контакт з померлими. Ця заборонена практика є частиною окультизму.

Подібним чином, коли люди звертаються з проханнями до покійних святих, вони користуються темною силою, навіть якщо ці прохання щиро подаються як частина релігійної традиції.

Святий Дух створює мир і радість через Священне Писання та Євангеліє, тоді як демони пригнічують людей, які займаються окультними практиками або будь-яким іншим видом гріховної поведінки.

Наприклад, у Посланні до Ефесян 4:26-27 сказано:

«Не грішіть, гніваючись, та позбудьтеся гніву перш, ніж сонце зайде. Не потурайте дияволу».

Затаювання образи протягом ночі відкриває духовні двері, через які демони можуть атакувати розум і серце людини, яка таїть образу і не бажає пробачити комусь.

Молитва до святих не більший гріх, ніж мати образу. Обидві поведінки є образливими для Бога, і обидві поведінки дають дияволу та його демонам доступ до вашого життя християнського учнівства. Гріховні дії заважають нам відчути повноту Святого Духа, поки ми не покаємось і не зізнаємось у своїх гріхах перед Господом і не покладатимемося на кров Ісуса, щоб змити наші гріхи.

Можливо, ви регулярно звертаєтеся з проханнями до померлих. І, можливо, ви робите це тому, що вам сказали, що святі на небесах можуть почути ваші прохання і навіть можуть допомогти отримати відповідь на ваше прохання. Якщо вам так сказали, вас дезінформували. Я закликаю вас поміркувати над Повторенням Закону 18:9-13, дозволяючи Господу розірвати будь-які кайдани, які ви накликали на себе цією небіблійною та небезпечною релігійною практикою.

Читайте також:

Молитва безпосередньо до Бога — це спосіб позбутися поганої звички звертатися з проханнями до покійних святих. Вам не потрібна ця небіблійна практика у вашому житті, і Бог не хоче, щоб ви в ній брали участь.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Джерело
christianpost.com

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Редакція

Слово про Слово – інформаційний християнський ресурс. Публікуємо щоденні новини, коментарі, аналітику, що висвітлюють релігійну тематику в Україні та світі. Публікуємо статті різних жанрів, авторські блоги, оповідання, поезію, притчі.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button