СвітХристиянські новини

Китай засуджує кількох християн до 3 років тюрми за видання церковних книг

Цього року китаєць був засуджений до понад трьох років в’язниці за публікацію християнських книг у тривожній кримінальній справі, в якій брали участь понад два десятки людей, згідно з новим звітом. Про це пише Слово про Слово з посиланням на christianheadlines.com.
Сянь Ренго, директор секретарського відділу Південнокорейської місії добрих новин у Китаї, отримав покарання у вигляді трьох років і десяти місяців ув’язнення і був оштрафований на суму близько 3000 доларів США за роль у “незаконних комерційних операціях” – тобто, видаючи християнські книги, за словами Bitter Winter, яка стежить за релігійною свободою в Китаї.
Двом іншим членам місії “Добрі новини” призначили покарання у вигляді в’язниці строком на три роки та шість місяців, тоді як кількох керівників друкарні – на три роки ув’язнення.
Загалом, розправа над книгами Місії добрих новин передбачала арешти та / або штрафи 26 осіб у 13 провінціях, повідомляє Bitter Winter.
Християнський рух Good News Mission, який базувався за межами міста Гуанчжоу, видавав такі книги, як “Погляд вгору” та “Барвисті мрії”.
“Ці дві книги в основному містять свідчення про досвід членів Місії й призначені для внутрішнього обігу в рамках Місії”, –  повідомляє Bitter Winter. “Майже всіх цих 26 осіб було засуджено за участь у складанні та друку цих двох книг”.
Протягом останніх місяців громадяни Китаю зазнали репресій проти незаконних релігійних видань.
За словами Bitter Winter, служитель домашньої церкви в провінції Ляонін був заарештований у грудні минулого року за перевезення релігійних книг і не був звільнений.
Читайте також:

У листопаді 2019 року член домової церкви та завідувач друкарні отримали по 10 місяців тюремного ув’язнення за друк дитячих християнських книг, що використовуються в церкві.
Репресії вплинули й на інші релігії.
Власник друкарні в провінції Гуйчжоу був затриманий на 37 днів у вересні за ксерокопіювання Корану, повідомляє Bitter Winter. Після внесення застави його звільнили.
 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!