СвітХристиянські новини

Фінського депутата судять через брошуру на захист сім'ї

Світ надто змінився за останні 50 років і тепер можна з впевненістю стверджувати, що навіть держави, які вважаються демократичними, не соромляться поставити свободу віросповідання під сумнів та почати пряме переслідування християн.
Скандал довкола фінського депутата набирає обертів. Раніше ми повідомляли про Паїві Расанен, члена фінського парламенту і дружину пастора, щодо якої відкрито кримінальну справу за її дописи в соцмережах. Тоді предметом розслідування стала критика дій Євангелічної Лютеранської церкви, яка співпрацювала з гельсінським “Прайдом”.
Тепер фінська поліція розширила розслідування, щоб розглянути звинувачення проти неї щодо давньої творчості жінки. Річ у тім, що 15 років тому вона створила буклет під назвою “Чоловік і жінка, яких Він створив”. Захищаючи традиційне вчення Лютеранської церкви про шлюб, вона в брошурі заперечила, що одностатевий шлюб може бути справжнім шлюбом.

Прокурор Раджа Тойвіайнен трактує інформацію в буклеті як злочин на грунті ненависті. Він вважає, що її вислови підпадають під статтю 10 Кримінального кодексу, відповідно до якої “поширення інформації, вислоювання думок чи інших повідомлень, коли певна група загрожує або ображає когось на основі їх раси, кольору шкіри, … сексуальної орієнтації чи втрати працездатності карається штрафом або позбавленням волі до двох років». Абсурдно, але цитування послання апостола Павла до Римлян і висловлювання про природність гетеросексуальної родини тепер стали предметом кримінальної справи.
В інтерв’ю виданню Ilta Sanomat Паїві заявила: «Я навіть не могла подумати, що класичні християнські погляди та вчення більшості конфесій стали незаконними. Тут йдеться про серцевину християнської віри, що людину рятує лише викупна жертва Ісуса. Тому важливо також говорити про природу гріха.»
Расанен відома тим, що захищає право на життя і шлюб. Вона давно виступає проти абортів, евтаназії та гомосексуалізму. Її історія змушує нас вкотре задуматися про майбутнє і подальше розгортання “прав ЛГБТ”. Де їх межа? Чи є та точка, коли вони скажуть “достатньо”? Світова практика свідчить, що немає.
Легалізація одностатевих шлюбів та абсолютне схвалення такого способу життя все частіше несе за собою переслідування християн і усіх, хто не розділяє нетрадиційні погляди на сім’ю. Тавруючи їх “гомофобами” ліволіберальна спільнота домагається ухвалення законів про відповідальність для прихильників природної сім’ї.

Вже сьогодні самі лише вислови про християнський погляд на сім’ю стають причиною переслідування, а цитування Слова Божого трактується “злочином ненависті”. Абсурд, в який ще півстоліття тому ніхто б не повірив, сьогодні став реальністю. Світ надто змінився за останні 50 років і тепер можна з впевненістю стверджувати, що навіть держави, які вважаються демократичними, не соромляться поставити свободу віросповідання під сумнів та почати пряме переслідування християн.

Джерело: Християни для України

[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button