Домашня » Новини » Фінського депутата судять через брошуру на захист сім’ї

Фінського депутата судять через брошуру на захист сім’ї

1
Поширень
Pinterest WhatsApp

Світ надто змінився за останні 50 років і тепер можна з впевненістю стверджувати, що навіть держави, які вважаються демократичними, не соромляться поставити свободу віросповідання під сумнів та почати пряме переслідування християн.

Скандал довкола фінського депутата набирає обертів. Раніше ми повідомляли про Паїві Расанен, члена фінського парламенту і дружину пастора, щодо якої відкрито кримінальну справу за її дописи в соцмережах. Тоді предметом розслідування стала критика дій Євангелічної Лютеранської церкви, яка співпрацювала з гельсінським “Прайдом”.

Тепер фінська поліція розширила розслідування, щоб розглянути звинувачення проти неї щодо давньої творчості жінки. Річ у тім, що 15 років тому вона створила буклет під назвою “Чоловік і жінка, яких Він створив”. Захищаючи традиційне вчення Лютеранської церкви про шлюб, вона в брошурі заперечила, що одностатевий шлюб може бути справжнім шлюбом.

Прокурор Раджа Тойвіайнен трактує інформацію в буклеті як злочин на грунті ненависті. Він вважає, що її вислови підпадають під статтю 10 Кримінального кодексу, відповідно до якої “поширення інформації, вислоювання думок чи інших повідомлень, коли певна група загрожує або ображає когось на основі їх раси, кольору шкіри, … сексуальної орієнтації чи втрати працездатності карається штрафом або позбавленням волі до двох років». Абсурдно, але цитування послання апостола Павла до Римлян і висловлювання про природність гетеросексуальної родини тепер стали предметом кримінальної справи.

В інтерв’ю виданню Ilta Sanomat Паїві заявила: «Я навіть не могла подумати, що класичні християнські погляди та вчення більшості конфесій стали незаконними. Тут йдеться про серцевину християнської віри, що людину рятує лише викупна жертва Ісуса. Тому важливо також говорити про природу гріха.»

Расанен відома тим, що захищає право на життя і шлюб. Вона давно виступає проти абортів, евтаназії та гомосексуалізму. Її історія змушує нас вкотре задуматися про майбутнє і подальше розгортання “прав ЛГБТ”. Де їх межа? Чи є та точка, коли вони скажуть “достатньо”? Світова практика свідчить, що немає.

Легалізація одностатевих шлюбів та абсолютне схвалення такого способу життя все частіше несе за собою переслідування християн і усіх, хто не розділяє нетрадиційні погляди на сім’ю. Тавруючи їх “гомофобами” ліволіберальна спільнота домагається ухвалення законів про відповідальність для прихильників природної сім’ї.

Вже сьогодні самі лише вислови про християнський погляд на сім’ю стають причиною переслідування, а цитування Слова Божого трактується “злочином ненависті”. Абсурд, в який ще півстоліття тому ніхто б не повірив, сьогодні став реальністю. Світ надто змінився за останні 50 років і тепер можна з впевненістю стверджувати, що навіть держави, які вважаються демократичними, не соромляться поставити свободу віросповідання під сумнів та почати пряме переслідування християн.

Джерело: Християни для України

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Попередня Стаття

Через закон про «богохульство» в Непалі зросте рівень переслідувань

Наступна Стаття

Чому проект закону щодо протидії дискримінації загрожує правам людини

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *