Християнські новини

В Національному Дні Молитви візьмуть участь біля 10 тис. чоловік

Захід під назвою Національний День Молитви за Україну, який відбудеться 2 червня у Палаці Спорту в Києві, відвідає біля 10 000 віруючих.
Національний День Молитви підтримали 20 християнських об’єднань України, які беруть участь в підготовці заходу. По всьому Києву вже розміщено біг-борди та афіші з запрошенням на захід.
Під час Дня молитви епіскопи почергово будуть звершувати молитви за різні потреби країни. У Національному Дні Молитви буде брати участь міжконфесійний хор і християнські виконавці, а також запрошено представників влади.

invictory.org

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!