СвітХристиянські новини

Будинок родини Біллі Грема виставлений на продаж, щоб оплатити лікування його внучки

Будинок покійного євангеліста Біллі Грема і його дружини Рут зараз виставлений на продаж. Вартість будинку становить 599 000 доларів. В цьому будинку знаменитий служитель жив зі своєю дружиною і дітьми.

Джерело: cnl.news

«Чарівний котедж має легендарну історію – це була резиденція сім’ї в той час, коли ім’я євангеліста стало прозивним», – йдеться в заяві для преси.

Дочка пари Рут сказала, що її батьки купили будинок в кінці 1940-х років.

«Він був обраний, тому що він знаходився прямо через дорогу від моєї бабусі і дідуся, – сказала молодша Рут Грем в заяві, опублікованій The Christian Post. Я народилася в той час, коли моя сім’я жила в цьому будинку. Тут все почалося».

Греми переїхали з будинку в 1957 році, але залишилися в Монтре, сказала Рут Грем газеті Ashville Citizen-Times. Вона сказала, що продає будинок, щоб допомогти оплатити медичні витрати своєї дочки, оскільки вона страждає лімфонгіолейоміоматозом.

Це захворювання вражає різні області тіла, такі як легені, нирки й лімфатичну систему.

«У моєї молодшої дочки було діагностовано дуже рідкісне захворювання, яке вражає жінок дітородного віку, і в майбутньому їй доведеться платити за медичні послуги, – сказала вона, згідно WCNC Charolette. І я, як будь-яка мати, переверну Небеса і Землю, коли знадобиться допомога дитині».

Лікарі кажуть, що у неї є від шести до восьми років.

Рут Грем, власниця будинку, повідомила своїх братів і сестер про продаж і спочатку запитала їх, чи хочуть вони купити будинок.

Читайте також:

В останні роки будинок здавали в оренду. У гостей була можливість зануритися в історію життя молодої сім’ї Грем, завдяки оригінальному облаштуванню: книгам, меблям, сувенірам. На цей час уже надійшло кілька пропозицій.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button