Актуальне

Це дійсно трапилося…

Якщо Бог був Автором свого власного розп’яття, якщо Бог відвернувся від Свого Сина, якщо Бог взяв приступом ворота сатани, тоді шість годин тієї п’ятниці повні трагічного тріумфу. Якщо на хресті був Бог, то гора, названа Голгофою, – це граніт із вбитими цвяхами і кілками, за який може зачепитися ваш якір. Це були не прості шість годин. Це були найважливіші і найзначиміші години в історії людства.
За шість годин у ту п’ятницю Бог встановив три міцні й надійні опори для вашого якоря, три скелі, які можуть протистояти будь-якому шторму.

Перша скеля – моє життя не позбавлене змісту

Ця скеля, мов щит, буде охороняти ваше серце. Її головне призначення в тому, щоб ви могли схопитися за неї, коли зустрінетесь обличчям до обличчя з приступом смутку від того, що все в цьому світі відносне і не має змісту. Втриматися вам допоможе тверда впевненість в існуванні цієї істини: Хтось усім управляє, у моєму житті є мета і зміст.

Друга скеля – мої помилки не смертельні

Це не означає, що Бог схвалює ваше життя, але, не дивлячись на ваші помилки, Він любить вас. Той, Хто має повне право осудити вас, придумав план вашого визволення. Так, ви робите помилки, але Бог не помилився, створивши вас.

Більше про смерть і страждання Ісуса:

Третя скеля – моя смерть – ще не кінець

Є лише одна скеля, за яку ви можете зачепити свій якір. Це велика кам’яна глиба, яка затулила вхід до гробу.
Але ця глиба не була дуже великою для Ісуса. Він для того й увійшов у гробницю, щоб довести, що може вийти. І на зворотному шляху Ісус прихопив цей камінь зі собою, щоб зробити з нього опору для нашого якоря. Він кинув його у не помічені на карті води смерті. Зачепися за нього, і тайфун гробниці стане лагідним вітерцем у Пасхальну неділю.

Макс Лукадо

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button