АналітикаХристиянські новини

У 2020 році від COVID-19 померло більше дітей, ніж від туберкульозу

Коронавірус не такий страшний для дітей, як для дорослих − кажуть усі лікарі та Міністерство охорони здоров’я. Попри це, минулого року 14 дітей захворіли і померли, з них шестеро були діти до 5-ти років. Ця інформація була надана Державною службою статистики України.

Джерело: apnews.com.ua

При цьому у 2020 році грип та пневмонія забрали 106 життів дітей, з них 3 померло від грипу, а 103 – від пневмонії.

За статистикою, від цих захворювань померло більше дітей у віці до п’яти років. У тому ж 2020 році їх було 68 дітей зі ста. У 2019 році грип та пневмонія забрали життя 129 дітей, з них 91 дитина була також у віці до п’яти років.

Читайте також:

Минулого року від туберкульозу померло 5 дітей, а у 2019 році − 8. ВІЛ забрав життя 15 дітей, з них 7 дітей віком до 4-х років. В позаминулому році офіційною причиною смерті стала ВІЛ-інфекція у 14 дітей, 4 з яких − діти до п’яти років.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Оксана Коваленко

Висококваліфікований, креативний викладач, перекладач англійської мови та журналіст. Має вищу відповідну освіту (викладач англійської та німецької мов), ряд сертифікатів (українського та міжнародного зразків) і дипломів з підвищення кваліфікації викладача іноземних мов та копірайтера.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button