ПолітикаХристиянські новини

У Києві відбувся Міжнародний Форум «Українсько-Американське партнерство»

18 травня 2021 року у Києві відбувся Міжнародний Форум «Українсько-Американське партнерство». Завдання Форуму – подальше поглиблення співпраці між Україною та США, а також налагодження більш ефективного співробітництва у сфері економіки, бізнесу, освіти, правоохоронної діяльності, охорони здоров’я між містами й регіонами України та США.

Серед спікерів та учасників були представники як українського бізнесу, органів місцевого самоврядування, політики так і американські конгресмени, бізнесмени, інвестори, представники української діаспори в США. Серед гостей зі Сполучених Штатів були присутні Джеймс Слеттері, відомий американський політик, конгресмен США шести скликань, почесний президент Асоціації Американських конгресменів, Ніколас Логан – фінансові послуги та інвестиції та інші.

Мета Форуму «Українсько-Американське партнерство» – подальше поглиблення українсько-американських відносин, демонстрації історій успіху партнерських економічних зв’язків та збільшення можливостей для реалізації інвестиційних проєктів.

У Києві відбувся Міжнародний Форум «Українсько-Американське партнерство»

Протягом всієї незалежності України, Сполучені Штати Америки залишаються стратегічним партнером нашої країни. З 1991 року, США надали Україні близько 5 млрд доларів технічної допомоги.

До того ж на території США присутні понад 2 мільйони американців українського походження, з високим рівнем організації, освіти й культури.

За час перебування в Північній Америці українці розбудували широку мережу громадсько-політичних, релігійних, професійних, а також фінансових установ, сумарний оборотний капітал яких оцінюється в мільярди доларів.

Окрім того, широке визнання отримали такі організації, як Український Конгресовий Комітет Америки, Український Науковий Інститут Гарвардського Університету, Міжнародна Асоціація Українців, Ukrainian House тощо.

При цьому проживання українців і їх активна позиція в США дозволило українцям обратися в законодавчі органи штатів та навіть в Конгрес США.

Сполучені Штати надають вагоме сприяння Україні у відстоюванні територіальної цілісності та суверенітету нашої держави, протидії російській агресії, мобілізації міжнародної спільноти, зміцненні обороноздатності й енергетичної безпеки України, залученні  міжнародної допомоги для реалізації всеосяжних політичних, економічних та соціальних реформ, а також зміцнення верховенства права в Україні.

Під час Форуму конгресмен США шести скликань Джим Слеттері заявив, що США солідарна в тому що підтримує вільну, незалежну, демократичну, процвітаючу Україну. Американці готові допомагати українському народу, але не вирішуватимуть долю країни замість українців.

У Києві відбувся Міжнародний Форум «Українсько-Американське партнерство»

За словами координатора Форуму, заступника координатора Всеукраїнського Собору Павла Унгуряна, в умовах децентралізації, місцева влада отримала багато повноважень для розбудови спроможних громад. Разом з повноваженнями, регіони України отримали й можливість самостійного залучення інвестицій в регіональні проєкти.

Тому, каже Павло Унгурян, організатори Форуму вбачають за доцільне розповсюдження партнерства України та США на регіональний та муніципальний рівень партнерства міст та областей з містами та штатами в США.

У Києві відбувся Міжнародний Форум «Українсько-Американське партнерство»

Також під час заходу були презентовані соціальні проєкти, які реалізовуються в Україні  спільно з діаспорою в рамках українсько-американської співпраці. Зокрема, йшлося про проєкт допомоги нужденним сім’ям та розповсюдження близько 50 тисяч продуктових пакетів напередодні Великодніх свят.

Олександр Турчинов, співорганізатор Форуму, координатор об’єднання релігійних і громадських організацій «Всеукраїнський Собор», зазначив, що під час сьогоднішнього заходу йшлося про конкретні економічні проєкти. За його словами, група наших американських партнерів тут вже два тижні й вже є конкретні угоди та домовленості щодо регіональної українсько-американської співпраці.

У Києві відбувся Міжнародний Форум «Українсько-Американське партнерство»

Окрім цього, під час Форуму євангельські церкви та релігійні організації, що входять до Всеукраїнського Собору, представили благодійницьку акцію «30 років служіння Богу та Україні». Проєкт присвячений 30-річчю незалежності України та полягає в підтримці малозабезпечених громадян, та тих, що постраждали в ході військових дій на Сході України.

Голова духовної ради Всеукраїнського Собору та єпископ Валерій Антонюк розповів, що на початку було закумульовано понад 30 000 подарунків. Згодом їх кількість зросла до 50 000. Завдяки активній участі євангельських церков, підтримці фінансових партнерів та логістичній підтримці «АТБ-маркет» продуктові набори швидко і своєчасно були доставлені нужденним сім’ям по всіх областях країни.

У Києві відбувся Міжнародний Форум «Українсько-Американське партнерство»

Було зазначено, що це перша хвиля акції, і протягом року роздача допомоги нужденним сім’ям планується до 30-річчя незалежності України влітку та до Різдва Христового взимку.

У Києві відбувся Міжнародний Форум «Українсько-Американське партнерство»У Києві відбувся Міжнародний Форум «Українсько-Американське партнерство»

«Цей захід вселив надію на потужну співпрацю та залучення інвестицій в економіку України, та нашої громади зокрема! Велика вдячність організаторам і особливо Павлу Унгуряну за цей чудовий майданчик для поєднання людей заради побудови української економіки на засадах християнських та моральних цінностей. Перед Форумом я зміг побувати ще на засіданні загальних зборів асоціації Енергоефективних міст України, де було розглянуто ряд питань задля розвитку енергоощадження та енергоефективності наших міст», – написав у Facebook міський голова Збаража (Тернопільщина).

Читайте також:

У Києві відбувся Міжнародний Форум «Українсько-Американське партнерство»

Новина оновлюється…

Джерело:

https://www.facebook.com/100005424644821/posts/1638989772958495/

https://www.facebook.com/romio.prs/posts/4299894856708396

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=4110455569016665&id=100001567862220

https://www.facebook.com/altunina.ua/posts/3997346300343620

https://sobor.com.ua/news/amerikanci-ne-virishuvatimut-dolyu-ukrayini

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button