Україна

Близько третини українців не повернулися на свою роботу − статистика

Згідно з результатами опитування соцгрупи «Рейтинг», станом на жовтень цього року близько 40 % українців повернулися на свої роботи, де вони працювали до 24 лютого, 18 % працюють дистанційно, і 7 % знайшли нову роботу.

Джерело: bbc.com

Близько 24 % почувають себе спокійно, і 40 % мають напружений стан.

Це свідчить про доволі високий рівень життєстійкості, та доволі низький показник напруженості, як для воєнного часу.

Проте, близько 30 % опитаних все ще не мають роботи. Більшість з них − українці зі східних областей, молоді та літні люди, жінки.

Також, за результатами опитування, навіть половина українців не мають повноцінного сну, і дуже втомлюються. Близько 34 % втоми не відчувають.

Соціологи кажуть, що такі реакції організму є природними для стресу і при цьому достатньо виснажливими.

Читайте також:

Також зазначають про те, що наявність роботи має позитивний вплив на життєстійкість, і ті, хто працює, почуваються краще. Також хороший рівень життєстійкості у тих, хто має родичів, які наразі стоять на захисті держави.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!