Світ

Як ліві підтримують геноцид в Україні

Світ сколихнув нелюдський рівень терору та жахливі наслідки дій російських військ у деяких частинах України. Це можна порівняти тільки з чорною дірою самого пекла. Вони спричинили смерть і розорення, скалічені долі й тисячі вбитих дітей, жінок та старих. Неможливо навіть уявити, що є представники людської цивілізації, які можуть позитивно до цього ставитися.

Джерело: vsirazom

У відповідь на агресивні дії Російської Федерації в Європі проводяться масштабні мітинги на підтримку України. Громадяни різних країн влаштовують флешмоби, акції протесту та інші вуличні акції, вимагаючи від керівництва своїх країн більш рішуче діяти в контексті надання допомоги Україні та стримання агресора.

Водночас у деяких країнах відбуваються інші акції на відміну від проукраїнських. Учасниками подібних заходів є, як правило, залучені особи Російської Федерації, які діють під керівництвом російських посольств або є представниками лівих соціалістичних рухів.

Згадаємо Німеччину, коли 3 квітня почали відкриватися нелюдські вчинки російських військ на територіях України, на центральних вулицях Берліна відбувся мітинг на підтримку Росії. Столицею Німеччини проїхала колона автомобілів з прапорами СРСР, Росії та повітряно-десантних військ РФ. Деякі автомобілі мали символ Z, заборонений у окремих частинах Німеччини. Були також жовто-чорно-білі прапори імперії, які використовували російські нацисти. Водії вмикали російські пісні та сигналили.

В акції взяли участь близько 400 автомобілів. Відомо, що одним з організаторів протесту є власник берлінського автосервісу Westa. The Guardian пише, що він приклеїв на свою машину зірку Давида з написом «Ми наступні?» (деякі росіяни порівнюють негативне ставлення до себе після вторгнення в Україну з Голокостом євреїв). Але поліція змусила його зняти символ. Таким чином, учасники проросійської акції відкрито висловлювали свою підтримку масових вбивств українців.

Подія викликала загальне обурення, різкі коментарі політиків і дипломатів, а в організаторів тепер значні проблеми з бізнесом. Тепер один з організаторів протесту скаржиться на те, що йому та його родині погрожують через телефон і стверджує, що не знав, що сталося в Бучі.

Нагадуємо, що Німеччина готова стати країною-гарантом безпеки України. Керівництво МЗС Німеччини запевняє, що Берлін «на 100 відсотків з Україною».

Також цього дня подібна акція відбулася в Афінах, Греція. У подібному форматі був організований захід – автопробіг на підтримку РФ. У колоні вишукувались близько 50 автомобілів. Учасники мітингу тримали російський триколор, банери з гаслами «За мир з Росією» та вигукували «Греція, Росія, православні!».

Зазначимо, що керівництво Греції активно бере участь в антиросійських санкціях, оголошених ЄС і НАТО. Також надсилає зброю українцям через територію Польщі. За акцією пильно стежила поліція.

Раніше, 4 березня, у сербському Белграді кілька тисяч людей зібралися на мітинг на підтримку Росії. Під час акції прозвучали гімни Сербії та Росії. А учасники несли прапори цих країн та транспаранти із символом Z – одним із символів російських військових в Україні.

За словами журналістів, з вікон учасників вітали співробітники російського посольства. Серед іншого протестувальники вигукували: «Крим – це Росія, Косово – це Сербія».

Президент Сербії Олександр Вучич раніше заявив, що його країна зазнала «сильного тиску» через небажання Сербії вступати до ЄС, США та інших країн у введенні санкцій проти Росії за її агресію в Україні.

А 19 березня в італійському місті Піза члени лівих партій та організацій, у тому числі ЛГБТ-активісти, протестували проти надання зброї Україні в рамках гуманітарної допомоги. Мітингувальники ходили вулицями міста з прапорами ЛГБТ та червоними прапорами, що могло свідчити про їхні прорадянські симпатії.

Учасники виступали проти НАТО і війни, а точніше – проти допомоги Україні під час російської агресії. Таким чином італійські ліві напряму заохочують державу-агресора продовжувати чинити звірства в мирній країні.

І Росія використовує ці рухи та застосовує відомі усім інструменти для ведення гібридної війни проти України: ідейні соціалісти, заангажовані активісти, проплачені мітинги. Подібні заходи на підтримку тероризму в Росії жахають своїми перспективами. Адже ідейні активісти та ліві рухи в Європі такими заходами відверто пропагують терор проти українців.

Читайте також:

Тому виникає логічне запитання: хіба жахіття Другої світової війни нічому європейців не навчили? Адже неможливо уявити, що в цивілізованій Європі є люди, які в XXI столітті можуть свідомо підтримувати спланований геноцид української нації.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 2-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button