Новини суспільстваХристиянські новини

«Бізнес і церква: точки дотику»: в Білгород-Дністровську відбулася конференція

25 вересня в місті Білгород-Дністровський Одеської області відбулася конференція на тему: «Бізнес і церква: точки дотику». Говорили про питання щодо легалізації роботи, сплати податків, хабарів, старт та організацію бізнесу, особисте життя.

Джерело: Сторінка CBA у Facebook

Одноденну конференцію розділили умовно на дві частини: семінар від запрошеного пастора та панельна дискусія, де бізнесмени, члени Християнської Бізнес Асоціації відповідали на питання присутніх.

Бізнесмени-християни організовують таку конференцію уже вдруге. Попередня зустріч була в Луцьку, що на Волині. Підприємці переконані, що заробляти гроші – талант, який треба присвячувати Богові.

Конференція відбулася на базі церкви «Благодать», в Будинку офіцерів міста Білгород-Дністровського.

«Бізнес і церква: точки дотику»: в Білгород-Дністровську відбулася конференція

Бізнесмени вбачають необхідність своїм заробітком служити Богу. Члени СВА готові допомагати та підтримувати молоді стартапи. Вони пропонують ділитися своїм досвідом ведення бізнесу з тими, хто хоче вчитися на чужих помилках. Разом з тим, підприємці закликають до чесного ведення бізнесу, в тому числі чесні виплати та зарплати.

Тому на зустріч запросили підприємців малого та середнього бізнесу, а також усіх, кого цікавить ця тема.
Вітальне слово мав Анатолій Козачок, перший заступник єпископа УЦ ХВЄ. Він поділився своїм досвідом співпраці з підприємцями, як пастора. Анатолій Козачок переконаний, що саме бізнесмени можуть допомогти в церкві сформувати бюджет, адже вони на практиці знають, як працювати з фінансами. Також заступник єпископа зазначив, що вміння заробляти гроші, це – талант від Бога. Але, разом з тим, це не легко. І варто розуміти, що коли людна починає щось робити, то це не лише Божа відповідальність, а й людини.

Семінар від Ігоря Агапова з церкви «З нами Бог» міста Києва захопив присутніх. Пастор звернув увагу, що проповідувати можна не лише з кафедри, а й своїми справами. Часто справи – сильніше проповідей. Ігор Агапов зауважив, що коли сієш в Божий ґрунт, він проростає, бо це добра основа, в якій проростає все.

Якщо не знаєте, що робити, скажіть Богу: ось я, пошли мене! І тоді почнуть поступати пропозиції, і тоді отримаєте відкриття!, ‒ каже Ігор Агапов. ‒ Бог знає, що ви робите, з ким і як. А коли ви робите Божу справу, з вами легіон ангелів».

Читайте також:

У панельній дискусії участь взяли Андрій Мартинов, Володимир Ковальчук, Андрій Ліннік, Олександр Коптєв, Роман Зінчук, Олександр Журавель, Андрій Усок. Провів дискусію Віктор Вознюк, керівник відділу освіти УЦ ХВЄ.

Учасників конференції цікавили питання щодо легалізації роботи, сплати податків, хабарів, старт та організацію бізнесу, особистого життя.

 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. “єпископ зазначив, що вміння заробляти гроші, це – талант від Бога.” Я б сказав від божка- мамони.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Дивіться також
Close
Back to top button