Релігія

Патріарх Кирило та РПЦ створили ідеологічну базу для здійснення вторгнення Росії в Україну, але проти них ще не запроваджені санкції

Російський богослов і публіцист Сергій Чапнін заявив, що Патріарх Кирило та вся «офіційна Церква» Росії відповідальні за створення ідеологічної бази для здійснення вторгнення РФ в Україну та подальше моральне виправдання війни. До того ж ні проти Патріарха, ні проти Московської Патріархії досі не запроваджено жодних санкцій.

Джерело: risu.ua з посиланням на Facebook Сергія Чапліна

За словами богослова, Російська Православна Церква зараз платить путінському режиму за ті гроші, які до неї вливались. Це неминуча плата за ті блага, насамперед фінансові, які Церква з незмінною вдячністю приймала від держави останніми роками. Гроші вийшли не просто брудні. Це ціна крові, наголошує експерт.

Також Сергій Чапнін доповнив, що звичайно, є парафіяльні громади, монастирі, окремі священики та єпископи, які засуджують війну і категорично не згодні з Патріархом Кирилом, але поки що через різні причини не заявляють про свою позицію.

Кожен вирішує і робить вибір сам, підкреслює публіцист.

Він нагадав, що мовчання – це також вибір і цілком конкретний.

Нагадаємо, що християнські громади у світі починають дистанціюватися від патріарха Московського Кирила через те, що він підтримує російську збройну агресію проти України.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. Мабуть, варто дещо почекати.
    Тобто дати належну часову – але дуже конкретну й не надто тривалу – змогу керівництву, іншим ієрархам та відповідним єпархіям, священникам та їхнім парафіям і вірянам, монастирям та іншим структурам УПЦ МП остаточно визначитися зі своїм ставленням до патріарха Кирила. Та, відповідно, зі своїми взаємостосунками з РПЦ.
    А потім тих з них, хто, зрештою, вирішить залишитися в складі (підпорядкуванні) РПЦ, геть ЗАБОРОНИТИ їхню діяльність на теренах України та РОЗПУСТИТИ відповідним законодавчим актом!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button