Греко-католицька церкваХристиянські новини

Презентують Євангеліє та книгу Діянь святих апостолів шрифтом Брайля для незрячих

У суботу, 2 жовтня, у Києві відбудеться презентація Євангелія та книги Діянь апостолів брайлівським шрифтом. Видання є результатом співпраці між Українським Католицьким Патріаршим Комітетом та Українською асоціацією незрячих.

Джерело: РІСУ

Презентація буде проходити у кафедральному соборі Воскресіння Христового (м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська, 5 (станція метро «Лівобережна») у рамках святкування Дня місіонерів Київської митрополії УГКЦ.

Катехична комісія УГКЦ говорить, що нове видання буде друкуватися в Республіканському інституті звукозапису і є справжнім подарунком для незрячих людей. Таких видань, говорять вони, дуже мало в Україні і Біблія має стати основою життя, книгою на кожен день. Церква це розуміє і уважно прислухається до потреб кожного віруючого, і підтримує видання Євангелій та книги Діяння на шрифті Брайля. Вони вважають, що люди з особливими потребами повинні мати доступ до Божого слова. Церква демонструє, що Христос може розв’язувати проблеми кожного, незалежно від його особливостей.

Читайте також:

Після проповіді, наприкінці святкування Дня місіонера у Київській митрополії, відбудеться читання та молитва (Lectio Divina), і всі будуть запрошені до участі.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Оксана Коваленко

Висококваліфікований, креативний викладач, перекладач англійської мови та журналіст. Має вищу відповідну освіту (викладач англійської та німецької мов), ряд сертифікатів (українського та міжнародного зразків) і дипломів з підвищення кваліфікації викладача іноземних мов та копірайтера.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button