Баптисти

Action International: Україна має всі умови, щоб стати центром місіонерського служіння

В Україні перебувають з візитом виконавчий директор британського офісу «Action International» – Пол Хьюз, та його заступник Мартін Раттер. Вони кажуть, що Україна має всі умови, щоб стати центром місіонерського служіння.

Джерело: sobor

На думку експертів, Україна має всі сприятливі умови для надання допомоги та приєднання до глобальної місії. Серед основних аргументів є географічне положення, велика кількість євангельських віруючих та кількість вже працюючих місіонерів. Також зацікавленість британських гостей зумовлена безвізовим режимом для українців у країни Європи, а трудова міграція відкриває нові можливості для служіння. Місіологи вважають що Україна може стати новим, великим місіонерським центром.

Християнська місіонерська організація «Action International», яка нині представлена у провідних країнах світу, розпочала своє існування у дуже скрутних умовах – із соціального служіння у Манілі (столиця Філіппін). Группа місіонерів Action почали з того, що у 1974 році працювали з безпритульними та дітьми, які втекли з дому. Зараз цей невеликий проєкт переріс у міжнародну, гуманітарну, організацію, яка надсилає понад 300 місіонерів різних деномінацій, у близько 30 країн світу.

Читайте також:

Відбулася щорічна зустріч місії «Перекладачі Біблії України»
Місія перекладачів Біблії організовує щорічну триденну конференцію, і 2021 рік не став винятком. Цього разу захід проходив у м. Першотравенськ Дніпропетровської області, церква «Нове покоління» радо…

 

Пол Хьюз та Мартін Раттер розглядають можливості для збільшення кількості  місіонерів в Україні та створення умов для їх ефективної підготовки.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button