Україна

У парламент подано законопроєкт, який пропонує звільнити від мобілізації нову категорію чоловіків

Депутати зареєстрували Законопроєкт, який пропонує звільнити від мобілізації тих, хто на війні втратив названих батьків чи дітей.

Джерело: sud.ua

Як повідомляє «Судово-юридична газета», нардепи зі «Слуги Народу», в тому числі заступник голови партії Євгенія Кравчук, подали законопроєкт №8093, яким пропонується внести зміни до статті 23 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», а саме додати до категорії тих, хто не підлягає мобілізації, громадян, які втратили когось із своїх названих батьків чи дітей через війну.

Причиною цього, як вказали депутати, є мета забезпечення рівних прав для близьких родичів тих, хто загинув або ж є безвісти зниклим у зв’язку з захистом територіальної цілісності України, що спричинено військовою агресією РФ. Це урівнювання полягає у відстрочці призову для таких осіб на час мобілізації.

Читайте також:

Раніше Президентом України Володимиром Зеленським було підписано закон, який звільняє родичів тих, хто загинув у російсько-українській війні, від мобілізації.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Схожі статті

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button