СвітХристиянські новини

США допомагатимуть країнам, у яких існує свобода віросповідання

Білий дім розглядає можливість зв’язати надання іноземної допомоги тій чи іншій країні з тим, як її влада ставиться до релігійних меншин, і чи існує свобода віросповідання. Про це повідомила газета Politico з посиланням на свої джерела в адміністрації США.
За їхніми відомостями, розробка такого президентського указу перебуває на ранній стадії. Очікується, що пропозиція буде поширюватися на гуманітарну допомогу, але вона може охопити й військову. Ініціативу обговорюють співробітники Ради національної безпеки і Ради з внутрішньої політики при Білому домі, Держдепартаменту та апарату віце-президента. “Віце-президент Майкл Пенс завжди радий підтримати релігійну свободу як тут, у себе вдома, так і за кордоном”, – повідомила ЗМІ прес-секретар Пенса Кеті Уолдмен.
Пропозиція, що розглядається, може істотно змінити розподіл допомоги в усьому світі. Джерело видання повідомило, що влада вивчає можливість використовувати оцінки Комісії США з міжнародної релігійної свободи. До списку комісії з “країнами, які викликають особливе занепокоєння” входять як союзники США (в особі Саудівської Аравії), так і противники (наприклад, Іран). До того ж комісія стурбована ситуацією зі свободою віросповідання в таких країнах, як В’єтнам, Єгипет, Індія, Ірак, Китай і Туреччина. До того ж, зазначає газета, на можливість надання допомоги буде впливати і такий фактор, як боротьба з торгівлею людьми. Через те, що багато важливих деталей ініціативи обговорюється, вказує видання, Трампа поки ще не ознайомили з нею.

У вересні на заході, що проходив на полях Генасамблеї ООН, присвяченому релігійним свободам, Трамп оголосив, що влада США додатково виділить 25 млн доларів на захист свободи віросповідання та релігійних об’єктів в усьому світу. Американський лідер також закликав всі країни світу поважати право на свободу віросповідання. З його слів, “80% світового населення живе в країнах, де свобода віросповідання перебуває в значній небезпеці або навіть оголошена поза законом”.

Джерело: РІСУ

[sc name=”futerblock” ]

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button