Домашня » Новини » Світ » США допомагатимуть країнам, у яких існує свобода віросповідання

США допомагатимуть країнам, у яких існує свобода віросповідання

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

Білий дім розглядає можливість зв’язати надання іноземної допомоги тій чи іншій країні з тим, як її влада ставиться до релігійних меншин, і чи існує свобода віросповідання. Про це повідомила газета Politico з посиланням на свої джерела в адміністрації США.

За їхніми відомостями, розробка такого президентського указу перебуває на ранній стадії. Очікується, що пропозиція буде поширюватися на гуманітарну допомогу, але вона може охопити й військову. Ініціативу обговорюють співробітники Ради національної безпеки і Ради з внутрішньої політики при Білому домі, Держдепартаменту та апарату віце-президента. “Віце-президент Майкл Пенс завжди радий підтримати релігійну свободу як тут, у себе вдома, так і за кордоном”, – повідомила ЗМІ прес-секретар Пенса Кеті Уолдмен.

Пропозиція, що розглядається, може істотно змінити розподіл допомоги в усьому світі. Джерело видання повідомило, що влада вивчає можливість використовувати оцінки Комісії США з міжнародної релігійної свободи. До списку комісії з “країнами, які викликають особливе занепокоєння” входять як союзники США (в особі Саудівської Аравії), так і противники (наприклад, Іран). До того ж комісія стурбована ситуацією зі свободою віросповідання в таких країнах, як В’єтнам, Єгипет, Індія, Ірак, Китай і Туреччина. До того ж, зазначає газета, на можливість надання допомоги буде впливати і такий фактор, як боротьба з торгівлею людьми. Через те, що багато важливих деталей ініціативи обговорюється, вказує видання, Трампа поки ще не ознайомили з нею.

У вересні на заході, що проходив на полях Генасамблеї ООН, присвяченому релігійним свободам, Трамп оголосив, що влада США додатково виділить 25 млн доларів на захист свободи віросповідання та релігійних об’єктів в усьому світу. Американський лідер також закликав всі країни світу поважати право на свободу віросповідання. З його слів, “80% світового населення живе в країнах, де свобода віросповідання перебуває в значній небезпеці або навіть оголошена поза законом”.

Джерело: РІСУ

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Попередня Стаття

Законопрект 0931 може стати загрозою для свободи совісті, – Рада Церков

Наступна Стаття

5000 біологів вважають, що життя починається від зачаття

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *