Актуальне

4 способи, як відсутні батьки завдають шкоди своїм дітям

Якщо тата немає в житті дитини, це матиме наслідки для неї, навіть якщо такий тато вважає цю відсутність виправданою.

Цей матеріал не має на меті засуджувати чи критикувати чоловіків, які розлучилися зі своїми сім’ями.

Ця публікація має на меті заохотити, навчати та мотивувати чоловіків почути заклик до змін від імені своїх дітей. Існують фактори, що діють проти вас, а отже, і проти ваших дітей. Не будучи присутніми у їхньому житті, ви наражаєте своїх дітей на небезпеку боротись з наслідками цього протягом усього їхнього життя. Але їхній тато також може змінити на їхню користь всі шанси на успіх.

І хлопчики, і дівчатка однаково сприйнятливі. Природний порядок сім’ї полягає в тому, щоб чоловік мав владу керувати. Коли ми відмовляємося від цієї влади, ми створюємо вакуум, який неодмінно буде заповнений чимось. Ось тоді життя може піти шкереберть. У секс-індустрії чи серед членів банд не так багато тих, кого ростили справжні татусі. Це заклик до чоловіків знайти спосіб вести, примиритися, пожертвувати, бути сильними, бути смиренними й дати своїм дітям любов і напрямок, яких вони так потребують. Якщо ми цього не робимо, вплив може тривати поколіннями. Ось 4 найбільш поширені наслідки.

Погана поведінка

«Дітям потрібен тато, який буде якорем, який стабілізує їхню молодість, коли їх тягнуть у всіх напрямках».

CDC стверджує, що «85 % усіх дітей, які демонструють розлади поведінки, походять із сімей без татів». Це важлива статистика, і вона не повинна залишатися непоміченою. Дітям потрібен тато, який буде якорем, який стабілізує їхню молодість, коли їх тягнуть у всіх напрямках. За даними Бюро перепису населення США, 43 відсотки американських дітей живуть без батька. Це величезна кількість дітей, які залишаються відкритими для проблем, які їх ваблять.

Освітні проблеми

Згідно зі звітом Національної асоціації директорів про стан середніх шкіл, сімдесят один відсоток тих, хто кинув середню школу походять із сімей без тата. Немає гарантії, що діти з залученими татами не буде важко в школі. Однак, коли тата на картині немає, щоб керувати та направляти своїх дітей, вірогідність проблем з навчанням різко зростає.

Причина цього швидше психологічна, ніж інтелектуальна. Почуття покинутості не дозволяє довіряти дитині. Відсутність довіри призводить до легковажності, яка може поставити людину на будь-який з багатьох можливих шляхів. Люди, які успішно займаються злочинами, є одними з найрозумніших людей у ​​світі. Більшість із них так і не закінчили середню школу.

Секс, секс, секс

Це суспільство повністю насичене сексуальними інсинуаціями, які сягають аж до елементарного рівня. У кожного з нас є своя думка щодо сексу, включно з тим, коли та де це доречно. Однак, принаймні, я думаю, що переважна більшість батьків погодиться, що вони не хочуть, щоб їхні діти були сексуально активними, поки вони не стали емоційно зрілими. Департамент охорони здоров’я та соціальних служб повідомляє, що 71 відсоток вагітних підлітків не мають тата в житті. Більшість дівчат-підлітків, які ведуть сексуальну активність, шукають щось набагато глибше, ніж те, що їм велять гормони. Вони не знайдуть недоліків в молодих чоловіках, які прагнуть дозволити їм задовольнитися цим.

Зловживання психоактивними речовинами

Статистика з цього приводу сумнівна. Проте існує велика кількість документів та психологічних досліджень, які показують, що фактор відсутності тата відіграє важливу роль у зловживанні психоактивними речовинами. Знову ж таки, багато дітей із залученими батьками курять, п’ють та вживають різноманітні наркотики. Підвищені шанси цього через відсутність тата пов’язані переважно з відчуттям покинутості. Це як руйнівний м’яч. Коли тато йде, проблеми покинутих поширюються на всю родину, як смертельна чума.

Читайте також:

Вживання наркотиків – це спроба втекти. Ми зобов’язані забезпечити дітей місцем, куди можна бігти та мати притулок.

Джерело: allprodad.com

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button