Для життя

5 проблем, з якими стикається кожен чоловік

Ми всі стикаємося з однаковими проблемами, деякі очевидні, а інші таємні з якими боремося всередині. Коли ми як чоловіки витримуємо нашу боротьбу, особливо разом, ми формуємо характер і знаходимо надію. У цьому дусі давайте розповімо, як ми не самотні, розкривши 5 проблем, з якими стикається кожен чоловік.

Самотність

Багато з нас ніколи не очікують бути самотніми в шлюбі, сподіваючись, що партнер стане супутником усього життя, який врятує нас від самотності. Проте з часом пари можуть поступово розлучатися один з одним і відчувати себе ізольованими та замкненими. Самотність – це не лише фізична близькість; це про емоційний зв’язок. Іноді чоловіки відчувають себе самотніми в умовах тиску, який вони відчувають, щоб задовольнити потреби своєї сім’ї та кар’єри.

Невпевненість у собі

Кожен чоловік, з яким я коли-небудь мав глибокі, чесні розмови, виражав ту саму нудну боротьбу, яку я час від часу відчував. Ми запитуємо себе, чи маємо ми те, що потрібно, чи приймаємо правильні рішення і чи є інші хлопці, які відчувають те саме. У повсякденних пригодах шлюбу, того, щоб бути батьком п’яти дітей і керувати некомерційною організацією я ставив під сумнів багато рішень. Я продовжую вчитися вірити в те, що Бог дасть мені мудрість, необхідну для прийняття найкращих рішень.

Відсутність напряму

Ні, мова не йде про вперту відмову запитати дорогу (заслужений стереотип, який сьогодні суперечить додаткам для карт). Я говорю про ще одну з проблем, з якою стикаються чоловіки, ті випадки в житті, коли чоловік оцінює, де він знаходиться і де думав, що буде, і розуміє, що не впевнений, куди він хоче піти. Коли у мене були такі періоди, я навчився спочатку звертатися до Бога в молитві, а також ділитися зі своєю дружиною Сьюзен, щоб отримати її пораду. Я також виявив, що мудрі, благочестиві чоловіки, які вислухають мене й дадуть добру пораду, часто допомагають мені краще зрозуміти себе й вибрати напрямок, у якому рухатись.

Відсутність поваги

«Відсутність поваги може зруйнувати дух людини».

Відсутність поваги може зруйнувати дух чоловіка. Коли дружина чи дитина постійно ставлять під сумнів судження, рішення та дії чоловіка, це, безсумнівно, забирає вітер з його вітрил. Тому важливо допомогти нашим дружинам і дітям зрозуміти, наскільки ми цінуємо їхню повагу, не вимагаючи цього. Ще важливіше, щоб ми ставилися до них таким чином, щоб заслужити їхню повагу.

Схожі статті

Сексуальна спокуса

Так, ця спокуса є однією з проблем, з якою стикаються чоловіки. Кожен чоловік. З розповсюдженням порнографії в Інтернеті, руйнування, яке вона приносить, знаходиться всього лише за одним кліком.

Оскільки чоловіки часто борються з цим у повній тиші та ізоляції, це може бути небезпечною таємницею, яка завдає їм шкоди фізично, емоційно та у відносинах. Сім’ї щодня руйнуються через чоловіків, які зазнають невдачі в сексуальній спокусі в Інтернеті, особисто та в шлюбі й не знають, як впоратися з цими порушеннями довіри.

Читайте також:

Важливо, щоб ми створювали засоби захисту, наприклад, не керувати автомобілем або подорожувати наодинці з жінками, крім наших дружин, і ділитися своїми паролями з нашими дружинами. Ми також повинні ділитися своєю боротьбою з нашими дружинами та іншими чоловіками, які підтримають нас.

Джерело: allprodad.com

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дивіться також
Close
Back to top button