Home»Новини»Звернення Духовної Ради християнських Церков та організацій м. Кам’янця-Подільського з нагоди початку Всесвітнього Року Біблії

Звернення Духовної Ради християнських Церков та організацій м. Кам’янця-Подільського з нагоди початку Всесвітнього Року Біблії

3
Поширень
Pinterest WhatsApp

Дорогі брати і сестри! Новий 2020  рік у всьому світі християнами був  проголошений Роком Біблії, що відкриває  десятиліття Слова Божого. Це має стати духовним приготуванням до двох тисячолітнього ювілею початку публічного  проповідування  Доброї Новини нашим Господом і Спасителем Ісусом Христом, що  передувало Його смерті і Воскресінню, а також Зішестю Святого Духа і народження  Церкви. З цієї нагоди ми вирішили звернутися до Вас, щоб поділитися цією радістю та  пригадати важливість Слова Божого у християнському житті

 1. Християни, щоправда, належать до різних церков та конфесій, але всіх нас об’єднує любов до Святого Письма, без знання якого неможливо насправді пізнати Христа, а тим більш мати з Ним глибокі особисті відносити. Тому закликаємо кожного з Вас хоча б трохи часу щодня присвячувати читанню Біблії та роздумам над її змістом. Адже «все Писання – натхнене Богом і корисне, щоб навчати, докоряти, направляти, виховувати у справедливості, щоб Божий чоловік був досконалий, до всякого доброго діла був готовий» (ІІ Тим. 4, 17).
 2. Заохочуємо шукати відповідей на свої питання не у гороскопах, гадалках та інших магічних речах, які не дають миру у серці, а на сторінках Святого Письма. Адже у молитві ми говоримо до Бога, але коли читаємо Біблію, то вірний і милосердний Бог, промовляє до нас.
 3. Скільки ж помилок вдалося б уникнули  у нашому житті та як   цей світ  став би кращим, якби  з дитинства читали Святе Письмо і пізнавали через Нього Бога. Тому заохочуємо у ваших родинах спільно роздумувати над Словом Божим, яке б стало «світильником перед вашими  ногами  та світлом на вашому шляху» (Пс. 119).  Просимо вчителів   та батьків готувати своїх учнів та дітей  до активної участі в олімпіаді «Юні знавці Біблії», яка щороку на рівні шкіл проводиться у нашому місті. Якщо не говорити про Бога своїм дітям, то потім все життя доводиться  з Богом говорити про них.
 4. Просимо докласти усіх зусиль, щоб Святе і Богом надхненне Писання стало відомими та доступним для всіх мешканців нашого міста та України. Рекомендуємо долучатися до різноманітних християнських  акцій та   заходів, як у своїх Церквах, так і на громадському рівні, які поширюють та популяризують Святе Писання. Заохочуємо  розпочинати свій робочий день спільними молитовними сніданками та читанням Божого Слова. Це  вже стало  доброю традицією у багатьох приватних фірмах та державних установах, у тому числі і  стінах Верховної Ради України.
 5. Правда, сказана з любов’ю, нікого не дискримінує, а навпаки робить вільними від гріхів, що є головними причинами страждань. Тому ми занепокоєні новим законопроектом у Верховній Раді 2693-2 «Про медіа», який у разі прийняття обмежуватиме ЗМІ, у тому числі і християнські, у проповідуванні Слова Божого, традиційних та сімейних цінностей. Чи буде нам виправдання перед Богом та нащадками, що бачивши несправедливість та причину болю наших ближніх, ми змовчали, щоб не порушувати чийогось спокою та видаватися  політкоректними в очах суспільства. Хіба не такими  безконфліктними та толерантними до пануючих  той час модних трендів  хотіли бути чимало релігійних та політичних лідерів у  нацистській Німеччині, коли закривали очі  на злочини  Гітлера,  вбивства мільйонів невинних людей і  деморалізацію дітей та молоді  згубними поглядами та ідеологіями? Тому ми  закликаємо християн у законний спосіб  продемонструвати  свій голос та громадянську позицію на захист свободи слова та віросповідання у засобах масової інформації.
 6. Вважаємо не випадковим, що Кам’янець-Подільський  був одним з перших міст, де  понад століття тому Євангеліє  було видане  українською мовою під  редакцією   єпископа Парфенія  Левицького, а перший ректор місцевого університету  Іван Огієнко здійснив повний переклад  нашою рідною мовою Святого Письма. Сіючи сьогодні  зерна Божого Слова, ми пожинатимемо завтра благополуччя та мир, який народжується не на папері, а в людському серці. «Звідки між вами війни, звідки суперечки. Хіба ж не звідси – з пристрастей ваших, які воюють у ваших членах (Як. 4, 1). Переконані, що регулярне читання Божого Слова призведе ж до духовного та морального відродження міста, країни та цілого  суспільства. Адже тільки Господь, може дати нашій змученій довготривалою війною країні, справжній мир, процвітання та достаток!

26 січня 2020 року Божого.

З молитвою та благословенням, священики і пастирі християнських Церков і релігійних організацій м. Кам’янця-Подільського.

 • Микола Каспров, Головуючий Духовної Ради християнських Церков і організацій м. Кам’янця-Подільського, Єпископ Церкви Євангельських Християн Баптистів.   
 • Олександр Вершигора, Єпископ Хмельниччини ХЄВ, Пастор Церкви «Християнин».
 • Леон Дубравський, Правлячий Єпископ Кам’янець-Подільської дієцезії Римсько-Католицької Церкви в Україні.
 • Іван Кулик, Правлячий Єпископ Кам’янець-Подільської єпархії Української Греко-Католицької Церкви.
 • Ростислав Мурах, Єпископ Хмельницького обласного об’єднання Української Церкви Християн Віри Євангельської.
 • В’ячеслав Березовський, Пастор Церкви Адвенстистів Сьомого Дня.
 • Валентин Горячок, Пастор Церкви ХЄВ «Скинія Давида».
 • Вадим Здоров, Вікарний священик Кам’янець-Подільського кафедрального собору Свв. Апостолів Петра і Павла Римсько-Католицької Церкви в Україні.
 • Петро Зембицький, Пастор Церкви на Підзамче УЦХВЄ.
 • Віктор Ємелін, Пастор Церкви «Божа Благодать» УЦХВЄ.
 • Борис Котик, Пастор Церкви «Новий Завіт» Євангельських Християн Баптистів.
 • Ігор Орденанс, Пастор Помісної Церкви на Поділлі.
 • Валерій Подьялюк, Пастор Церкви «Євангельський Голос» УЦХВЄ.
 • Макарій Солюк, Ієрей, заступник Головуючого Духовної Ради християнських Церков і організацій м. Кам’янця-Подільського, настоятель парафії Пресвятої Трійці, Чин Святого Василія Великого, УГКЦ.
 • Мар’ян Тиркус, Митрофорний протоієрей, настоятель парафії Богоявлення Господнього, Православна Церква України.
 • Олександр Чайка, Пастор Церкви «Вістка Миру» Євангельських Християн Баптистів.
 • Володимир Чорнописький, Пастор Церкви «Світло Христове» УЦХВЄ.
 • Сергій Чорнописький, Пастор Церкви «Христа Спасителя» УЦХВЄ .
 • Олександр Бучковський, Секретар Духовної ради християнських Церков і організацій м. Кам’янця-Подільського.
 • Валерій Каспров, координатор молитовних сніданків м. Кам’янця-Подільського.

Духовна Рада християнських церков і організацій м. Кам’янця-Подільського – це міжконфесійне об’єднання Православної, Католицької та Протестантських  Церков, що діє у Кам’янці-Подільському з 2008 року і має на меті сприяння міжконфесійному взаєморозумінню та діалогу та поширення і захист християнських цінностей та моралі;

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Новий сервіс онлайн-переказів на картки ПриватБанку з платіжної картки VISA будь-якого банку світу. Тепер можна миттєво перерахувати гроші з картки закордонного банку на картку ПриватБанку через веб- або мобільну версію Приват24. При цьому для надіслання переказів не обов’язково бути клієнтом ПриватБанку або реєструватися в Приват24.

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

IBAN: UA343052990000026204691061008

Завантажити реквізити

Попередня Стаття

Яке майбутнє християнства в Україні?

Наступна Стаття

Сьогодні відзначають Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту

2 коментарі

 1. Анатолій
  28.01.2020 в 00:07 — Відповіcти

  Від найбільш щасливих, вдало розвинених майбутністю навчаймося й своє найсправедливіше застосовуймо на Бога покладаймося, Його Науку засвоюймо! https://docs.google.com/document/d/1nMkYs7JLYZZn_3KwH2UYvC1JtA2OB9CubN2bMockEzA/edit

 2. Анатолій
  28.01.2020 в 22:58 — Відповіcти

  https://docs.google.com/document/d/1nMkYs7JLYZZn_3KwH2UYvC1JtA2OB9CubN2bMockEzA/edit?fbclid=IwAR2EzdPezaxzz1KZhEQlEcT_cBMmpk9vYCrD5QxF9Re8bJ8bW6v8fGddAOw

  Анатолій Войтко тел. 0962738388, звертайтеся, виправлю щоб все було в Господі!

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *