Домашня » Новини » В Індії різко підсилилися переслідування на християн – свіжий звіт

В Індії різко підсилилися переслідування на християн – свіжий звіт

0
Поширень
Pinterest WhatsApp

Християни в Індії зазнали стрімкого зростання жорстоких переслідувань, отримано понад 200 повідомлень про випадки цього року.

“Напади розповсюджуються по всій країні і зазвичай набувають форми нападів натовпу, які можуть включати перерви в богослужіннях і молитовних службах, залякування, словесні напади і навіть погрози смертю та насильством”, повідомляє Йоганн Хогенберг, офіцер комунікацій Альянсу, що захищає свободу (ADF).

ADF в Індії виявив, що цього року сталося 218 інцидентів. Незважаючи на велику кількість, після нападів було зареєстровано лише 25 поліцейських повідомлень. За словами Гогенберга, насильство “рідко привертає увагу поліції”.

У багатьох з цих випадків на християнських зборах з’являється натовп, який кричить і б’є будь-кого, хто трапляється їм на шляху. Часто, коли приїжджає поліція, винних не заарештовують. Натомість поліція звинувачує пасторів чи священиків у фальшивих твердженням про примусові навернення, які в Індії є незаконним.

“Це не поодинокі випадки, і цьогоріч було зафіксовано зростання – середній показник з 20 минулого року зростав з 20 до 27 на місяць”, – сказав Гогенберг.

Багато сторожових груп вказують на партію Бхаратія Джаната (BJP) за посилення переслідування. З моменту, коли партія прийшла до влади у 2014 році, атаки зросли більш ніж удвічі.

“Євангельське братство Індії (EFI) зафіксувало 147 випадків антихристиянського насильства в 2014 році, коли БДП взяв під контроль центральний уряд”, – сказав Війт Старк, регіональний менеджер Міжнародного Християнського Концерну по Південній Азії, Вільям Старк. “Ця кількість злетіла до 351 зафіксованих інцидентів у 2017 році, а потім до 325 зафіксованих інцидентів у 2018 році.”

За словами Старка, BJP використовує мову ворожнечі, щоб розпалити неприємності. “У своїх виступах ці лідери та політики виділяють християн та мусульман як послідовників” іноземних віросповідань “, людей, які є” антинаціональними “і заслуговують підозри”, – сказав він.

Більше про переслідування християн у світі:

Напади часто здійснюють радикальні індуїстські націоналістичні групи, які приймають повідомлення до серця. Поліція рідко вживає заходів для допомоги жертвам після насильства, а християни часто не можуть вжити законних дій, хоча АПД намагається шукати законних перемог для тих, хто вижив.

“Нікого не слід переслідувати через їх віру”, – сказав Гогенберг. «Дуже тривожно бачити, як ці насильства в масового насильства не тільки продовжуються, але й посилюються. Необхідно прийняти спеціальні закони, щоб захистити християн та інші релігійні меншини від цих нападів та неправдивих звинувачень », – підсумував Гогенберг.

Джерело: christianheadlines.com

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте розвиток сайту "Слово про Слово"

Slovoproslovo.info – Газета “Слово про Слово є неприбутковим проєктом і працює коштом пожертв.

 Ми прагнемо забезпечити якісну незалежну християнську журналістику, якій ви можете довіряти. Але на те, що ми робимо, потрібно багато важкої праці, часу та грошей.

 Просимо вас фінансово підтримати розвиток та діяльність цього інформаційного християнського ресурсу.

Попередня Стаття

Трамп обіцяє 25 мільйонів доларів на захист релігійної свободи

Наступна Стаття

Байден підтримує заборону на Репаративну терапію для ЛГБТ

Без коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *