Християнські новини

В Індії різко підсилилися переслідування на християн – свіжий звіт

Християни в Індії зазнали стрімкого зростання жорстоких переслідувань, отримано понад 200 повідомлень про випадки цього року.
“Напади розповсюджуються по всій країні і зазвичай набувають форми нападів натовпу, які можуть включати перерви в богослужіннях і молитовних службах, залякування, словесні напади і навіть погрози смертю та насильством”, повідомляє Йоганн Хогенберг, офіцер комунікацій Альянсу, що захищає свободу (ADF).
ADF в Індії виявив, що цього року сталося 218 інцидентів. Незважаючи на велику кількість, після нападів було зареєстровано лише 25 поліцейських повідомлень. За словами Гогенберга, насильство “рідко привертає увагу поліції”.
У багатьох з цих випадків на християнських зборах з’являється натовп, який кричить і б’є будь-кого, хто трапляється їм на шляху. Часто, коли приїжджає поліція, винних не заарештовують. Натомість поліція звинувачує пасторів чи священиків у фальшивих твердженням про примусові навернення, які в Індії є незаконним.
“Це не поодинокі випадки, і цьогоріч було зафіксовано зростання – середній показник з 20 минулого року зростав з 20 до 27 на місяць”, – сказав Гогенберг.
Багато сторожових груп вказують на партію Бхаратія Джаната (BJP) за посилення переслідування. З моменту, коли партія прийшла до влади у 2014 році, атаки зросли більш ніж удвічі.
“Євангельське братство Індії (EFI) зафіксувало 147 випадків антихристиянського насильства в 2014 році, коли БДП взяв під контроль центральний уряд”, – сказав Війт Старк, регіональний менеджер Міжнародного Християнського Концерну по Південній Азії, Вільям Старк. “Ця кількість злетіла до 351 зафіксованих інцидентів у 2017 році, а потім до 325 зафіксованих інцидентів у 2018 році.”
За словами Старка, BJP використовує мову ворожнечі, щоб розпалити неприємності. “У своїх виступах ці лідери та політики виділяють християн та мусульман як послідовників” іноземних віросповідань “, людей, які є” антинаціональними “і заслуговують підозри”, – сказав він.

Більше про переслідування християн у світі:

Напади часто здійснюють радикальні індуїстські націоналістичні групи, які приймають повідомлення до серця. Поліція рідко вживає заходів для допомоги жертвам після насильства, а християни часто не можуть вжити законних дій, хоча АПД намагається шукати законних перемог для тих, хто вижив.
“Нікого не слід переслідувати через їх віру”, – сказав Гогенберг. «Дуже тривожно бачити, як ці насильства в масового насильства не тільки продовжуються, але й посилюються. Необхідно прийняти спеціальні закони, щоб захистити християн та інші релігійні меншини від цих нападів та неправдивих звинувачень », – підсумував Гогенберг.

Джерело: christianheadlines.com

[sc name=”futerblock” ]
Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button