Новини суспільстваХристиянські новини

Зустріти Новий 2021 рік вдома планує 81 % українців – опитування

Згідно з опитуванням 81 % українців планує зустріти Новий 2021 рік вдома, в колі родини. Повідомляє Українська Правда з посиланням на dif.org.ua.
Фонд «Демократичні ініціативи» ім. ІлькаКучеріва спільно з Київським міжнародним інститутом соціології провів дослідження, згідно з яким 81 % українців збирається Новий 2021 рік зустріти вдома, а 9 % громадян сподівається провести новорічну ніч в гостях у друзів або родичів.
В результатах опитування йдеться, що «у порівнянні з 2018 і 2019 роками дуже помітний вплив епідемії коронавірусу: майже на 14 % зросла кількість респондентів, які проведуть новий рік у родинному колі, і вдвічі зменшилася частка тих, хто піде в гості».
При цьому кожна п’ята молода людина (або 23 % від опитаних віком 18–29 років) планує зустріти Новий рік у компанії.
Читайте також:

7 % українців віком 60+ проведуть новорічну ніч самі перед телевізором, а 6 % взагалі не святкуватимуть.
А серед тих, хто схильний святкувати у колі друзів і компанії, більше чоловіків (12,5 %) ніж жінок (6 %).
Також відомо, що в опитаних майже зникло бажання проводити Новий рік у громадському закладі чи на публічному святкуванні.
Зустріти Новий 2021 рік вдома планує 81 % українців – опитування
Фонд проводив опитування з 5 до 13 грудня 2020 року в усіх регіонах України, за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей. Опитування здійснене методом особистого інтерв’ю.
Всього опитали 2004 респонденти, які проживають у 131 населеному пункті України, вибірка репрезентативна для дорослого населення віком 18 років і старше (похибка вибірки не перевищує 3,3 %).
Детально ознайомитися з результатами дослідження можна на сайті dif.org.ua.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button