Християнські новини

Президент України доручив готуватися до ювілею хрещення Русі

Президент України Петро Порошенко доручив уряду створити організаційний комітет з підготовки та святкування 1030-річчя хрещення Київської Русі – України і розробити план заходів.

“З метою підготовки та відзначення у 2018 році 1030-річчя хрещення Київської Русі – України постановляю: Кабінету Міністрів України утворити організаційний комітет з підготовки та відзначення річниці хрещення Київської Русі – України; розробити за участю релігійних організацій та громадських об’єднань і затвердити план заходів з підготовки та відзначення 1030-річчя хрещення Київської Русі – України”, – йдеться в указі президента від 8 серпня.

Обласним та Київській міській державним адміністраціям доручено забезпечити виконання заходів з підготовки та відзначення ювілею хрещення Київської Русі – України.

Більше про хрещення Русі:

Цей указ набирає чинності з дня опублікування.
День хрещення Київської Русі – України традиційно відзначається 27-28 липня.

Інтерфакс Україна

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button