БаптистиХристиянські новини

В окупованому Довжанську на Луганщині баптистів оголосили екстремістами

На окупованій території Луганської області в м. Довжанську баптистів оголосили екстремістами за поширення християнської літератури.

Джерело: dn.depo.ua

Релігійну спільноту євангельських християн-баптистів звинувачено у тому, що вони здійснюють свою діяльність без реєстрації і дозволу від окупаційної адміністрації, так званого «Міністерства юстиції ЛНР». Особливий склад злочину окупанти вбачають в поширені друкованого видання, бо вони вбачають, що вони містять в собі ознаки екстремізму.

«Екстремістськими» оголошено видання «Ісус − наша доля» (видавництво «Християнин», 2008 рік); «Двері його будинку відкриті» (видавництво Christlicheliteratur-verbeitung, 1991 рік); «Приречені на існування?» (Видавництво Christlicheliteratur-verbeitung, 1992 рік); «Народжений, щоб померти» (видавництво «Світ», 1990 рік).

У так званій «прокуратурі» заявили, що саме таким чином захищають інтереси підростаючого покоління та дбають про безпеку «республіки».

Читайте також:

До слова, на окупованих територіях системно і регулярно порушуються права людей, особливо, що стосується релігійної свободи і свободи совісті. Забороняються цілі деномінації, запроваджено дискримінаційну процедуру перереєстрації, арешт майна та мародерство.

 

 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button