війна

Понад 37 тис. українців пройшли «фільтрацію» в окупованих військами РФ містах

В кожному окупованому українському місті вже понад 37 тисяч громадян України пройшли «фільтрацію», яку запровадила РФ. Для «неблагонадійних» та «особливо небезпечних» в ідеологічному розумінні українців загарбники проводять відповідну процедуру кожні три дні. Людей допитують, ретельно оглядають, при цьому утримують в нелюдських умовах, принижують і катують. Про це повідомила Уповноважена з прав людини Людмила Денісова.

Джерело: hromadske.ua з посиланням на Telegram Людмили Денісової

За словами омбудсмена, «це не просто дискримінація українців за ознакою національності, це один з елементів тотального геноциду нашої нації».

Партнерські правозахисні організації повідомили, що понад 37 тисяч українців вже пройшли «фільтрацію». Примусово депортовані громадяни України також проходять цю процедуру.

Як наголосила Денісова, «ідеї “меншовартості” українського народу, другосортності, штучності української державності – складові україноненависницької ідеології, яку роками зрощувала російська пропаганда і якою сьогодні політичне та військове керівництво РФ виправдовує знищення українців».

Також вона підкреслила, що будь-який примус фізичного чи морального порядку до цивільного населення, зокрема з метою отримання від них або третіх осіб певних відомостей, є грубим порушенням міжнародного гуманітарного права та звичаїв ведення війни.

До того ж Денісова звернулася до Комісії ООН з розслідування порушень прав людини врахувати ці факти воєнних злочинів та порушень прав людини в Україні з боку держави-окупанта.

Нагадаємо, що згідно з аналізом російських новин, у Росії існує 66 таборів для українців у колишніх радянських санаторіях та інших місцях. Також з’ясувалось, що російські активісти підпільно допомагають людям втекти. Детальніше читайте за посиланням.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Одне повідомлення

  1. І навіть попри нинішню війну, п. Людмила ДЕНІСОВА знову – як і раніше – хоче карати незгодних з ЛГБТ-ідеологією:
    https://politteo.online/novyny/vijna-ne-zavada-denisova-znovu-hoche-karaty-protyvnykiv-lgbt-ideologiyi/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button