Світ

Визнати Росію державою-спонсором тероризму: Сенат Конгресу США звернувся до Держдепартаменту

27 липня (28 липня за київським часом) Сенат Конгресу США ухвалив резолюції, в якій закликав Державний департамент визнати Росію країною-спонсором тероризму.

Джерело: radiosvoboda.org з посиланням на nytimes.com

Причину свого звернення стосовно визнання Росії спонсором тероризму, Сенат також зазначив: «За дії Росії в Чечні, Грузії, Сирії й Україні, що призвели до загибелі «незліченної кількості безневинних чоловіків, дітей і жінок».

Раніше, 14 квітня, Верховна Рада України визнала Росію державою-терористом, а її політичний режим – неонацистським за «суттю і практикою».

А вже 3 травня ВРУ звернулась до обох палат Конгресу із проханням визнати Росію країною-спонсором тероризму.

Зазначається, що такі країни як Сирія, Іран, Куба і Північна Корея наразі є в американському списку країн-спонсорів тероризму. Внесення країни до списку означає припинення дипломатичного спілкування між країнами й запровадження жорстких санкцій проти них.

Нагадаємо, що в США запустили проєкт RussiaTheftWatch, аби збирати документальне підтвердження грабунку Росією української продукції. Детальніше читайте за посиланням.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button