Варто замислитись

Шість особливостей роботи мозку чоловіка і мозку жінки

1. Мозок чоловіка складається з так званих коробочок, що ні в якому разі не торкаються одна одної. При виникненні будь-якого питання, чоловік звертається до конкретної коробочки, що відповідає за нього, і вирішує його. Потім складає все назад і ставить коробочку обережно на те ж саме місце, звідки її взяв.
Мозок жінки – це наче клубок ниток. В ньому настільки все пов’язано, що при вирішенні одного питання, випливає інше, а за ним ще і ще. Саме тому жінці часто важко зупинитись, адже є стільки всього, що ще треба сказати.
2. З особливості будови чоловічого мозку випливає те, що він мало пам’ятає деталей. Чоловік так влаштований, що розділяє інформацію на важливу і не важливу. Першу він запам’ятовує, другу – просто забуває. Тому часто на питання: “Яким було ваше перше побачення?” – хлопець відповість: “Воно було чудовим!”, при цьому рідко згадавши багато деталей: у що була вдягнута дівчина, про що спілкувались, яка була погода тощо.
Особливість будови жіночого мозку допомагає їй пам’ятати все у найдрібніших деталях. Жінки кожну подію, що відбувається з ними, переживають емоційно, і саме це посилює можливість запам’ятовувати. Саме тому подія кількарічної давності у пам’яті дівчини – наче відбулася вчора. Дівчина може згадати все. Кількість згаданого прямо пропорційна тому, чи сподобалось те, що відбувалось.
3. Жіночий мозок постійно обробляє інформацію. Причина криється в будові (клубок). Необхідно постійно отриману інформацію пов’язувати з тією, що вже є, а для цього потрібен час.
У мозку чоловіка є одна таємна коробочка, всередині якої зовсім нічого немає. Вона порожня. Це дозволяє чоловіку, при потребі, ні про що не думати. Нашою улюбленою справою є риболовля, де можна ні про що не думати і просто у тиші відпочивати. Саме тому чоловіка можна побачити з бездумним виразом обличчя перед телевізором, із пультом у руках, що перемикає канали, вже третє коло безперестану.
4. Відповідно до попередніх пунктів, чоловік переносить стрес у мовчанні, занурившись у свою улюблену пусту коробочку. І коли жінка дістає його своїми запитаннями, намагається або приховати свій стан, або втекти з дому, доти, аж поки не заспокоїться.
Жінка, у свою чергу, у стресовій ситуації мовчати не може, їй треба виговоритись, інакше мозок просто лусне від кількості думок і припущень. Якщо чоловік не готовий стати її “вухами”, то вухами стає подружка, мама, або просто інший чоловік.
5. Коли чоловікові треба висловити свою думку, він використовує для цього мало слів. Просто відкриває відповідну коробочку і говорить стосовно вибраного питання. Всі сказані слова мають те значення, яке вони мають.
Жінка, коли висловлює свою думку, використовує багато слів. Часто глибоко торкаючись другорядних питань. Слова при цьому можуть мати зовсім інше значення.
Для прикладу: коли чоловік каже 5 хвилин, він має на увазі 5 хвилин, коли жінка використовує цей вимір часу, то насправді ніколи не відомо, скільки годин він може у собі містити.
6. Завдяки особливостям свого мозку, жінки багатофункціональні. Вони можуть робити кілька речей одночасно, при цьому, не втрачаючи ефективності в кожній з них. Це велика перевага жінок над чоловіками. Прикро тільки одне – жінки забувають, що багатофункціональними є тільки вони.
Чоловік може робити ефективно тільки одну справу за один раз, після закінчення переходить до наступної. І коли жінка повідомляє чоловікові важливу інформацію під час того, коли він вже щось робить (будь-що, навіть просто дивиться телевізор), жінка може залишитись не почутою. 

Володимир Бородій 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Дорогий читачу, дякуємо, що ви з нами

Запрошуємо стати частиною спільного майбутнього та приєднатися до друзів “Слово про Слово” – тих, кому не байдуже, чим наповнюється український інформаційний простір. Тих, хто дивиться на світ з християнської позиції. Підтримати проєкт

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!