Варто замислитись

Чи існує задум без того, хто його придумав?

Нова наука, біоміметика, постійно у всіх новинах. Раніше ми говорили про те, наскільки творіння рук людини схожі на Божі творіння, що виконують ті ж функції. Однак в біоміметиці дослідники спеціально вивчають світ навколо нас в пошуках таких конструкцій, зразків і схем, які можуть допомогти у розв’язанні інженерних задач.

Всі знають історію про те, як реп’ях надихнув інженерів на створення липучки – текстильної застібки. Інженери використовували будову крила сови для конструкції, яка подає електричний струм до поїзда. В результаті звук руху поїзда став набагато тихішим. Очі метеликів не відображають світло, і тому для птахів вони стають важкою здобиччю. Такий же принцип зараз використовують у виробництві противідображальної плівки. Виходить плівка, яку можна використовувати на вікнах, щоб ті не відображали світло.

Багато фарб токсичні, але багато тварин примудряються демонструвати найяскравіші забарвлення, не використовуючи при цьому токсичні речовини. Інженери-фахівці з матеріалів вивчали, звідки у жуків-златок таке забарвлення, що за нього відповідає. В результаті досліджень отримана плівка, яка змінює колір залежно від того, під яким кутом ви на неї дивитеся.

Жоден учений не може запропонувати розумне пояснення питання, як така кількість добре продуманих і ефективних конструкцій могло бути породжене нерозумним всесвітом. Всі ці унікальні рішення – це відбитки Божих рук, які Він залишив на всьому творінні, щоб людина шукала Його.

Читайте також:

Послання до Римлянам 1:20

«Бо невидиме Його, вічна сила Його і Божество, від створення світу думанням про твори стає видиме».

Джерело: День з Творцем

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Редакція

Слово про Слово – інформаційний християнський ресурс. Публікуємо щоденні новини, коментарі, аналітику, що висвітлюють релігійну тематику в Україні та світі. Публікуємо статті різних жанрів, авторські блоги, оповідання, поезію, притчі.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button