Християнські новини

Жінки Данії проти фемінізму

Маємо на диво хороші новини із півночі Європи. Там опитували більше 25 000 людей, і в результаті виявилось: попри всю пропаганду, переважна більшість датчанок все-одно виступають проти фемінізму.
Так, згідно з результатами, лише 1 із 6 датчанок вважає себе прихильницею фемінізму, і, що цікаво, кожна третя сказала, що “свистіти вслід привабливій жінці на вулиці” – нормально. Лише 2 із 5 підтримують західний феміністичний рух MeToo.
Цікаво, що в сусідній Швеції результати виявились з точністю до навпаки: на батьківщині вікінгів, на жаль, феміністки беруть гору.
Як би то не було, результати із Данії приємно дивують в першу чергу тому, що такі результати були показані в час, коли всі ЗМІ та система освіти з малого віку нав’язують деструктивні цінності.

Більше про фемінізм:

P.S. Звісно, треба розуміти, що всі суспільства західного світу дуже фемінізовані, і Данія не виключення. Навіть якщо жінка там говорить, що вона проти фемінізму, то це не означає, що вона виступає проти фемінізму в повному об’ємі (всі хвилі), вона лише засвідчує, що виступає проти сучасного ліберального мейнстріму. Це все доволі сумно, але така реальність.

Читайте головні новини “Слово про Слово” в соціальних мережах Facebook і Twitter

Читайте нас в Телеграм

Джерело: theguardian.com 

 

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button