Україна

Відшкодування будинків та електронне посвідчення: допомога українцям через додаток «Дія»

9 березня Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив про відшкодування будинків громадян України, які були зруйновані внаслідок вторгнення Росії. Також в «Дії» з’явиться посвідчення для тих, хто залишився без документів. Окрім цього, Уряд створює резерв продовольства.

Джерело: kmu.gov.ua

Прем’єр-міністр України зазначив, що уряд створив «Фонд відновлення зруйнованого майна та інфраструктури», тому кожен, чий дім чи квартира були знищені російськими окупантами, зможе залишити заявку на відшкодування у додатку «Дія». Орієнтовно вже за тиждень розпочнеться реєстрація інформації про пошкоджене та зруйноване майно українців. Після війни держава розпочне відновлювати пошкодженні будинки.

До того ж у «Дії» з’явиться нове тимчасове цифрове посвідчення єДокумент для тих, хто залишився без документів через війну.

За словами Шмигаля, єДокумент автоматично буде доступний всім користувачам Дії. Посвідчення міститиме паспортні дані, ІПН, а також за можливості фото. єДокумент визнаватимуть органи державної влади, Нацполіція, військові на блокпостах.

Також Уряд створює резерв продовольства. Як підкреслив Глава Уряду, за кошти державного бюджету буде здійснений викуп зерна та інших запасів в обсягах річного споживання всією країною. Це дозволить забезпечити Україну достатньою кількістю харчових продуктів.

Шмигаль наголосив, що вони продовжують розширювати перелік критичного імпорту, підтримують роботу критичної інфраструктури, роблять все, аби українська армія і тил були якнайкраще забезпечені.

Нагадаємо, що Заради допомоги дітям через повномасштабну війну в Україні створили чат-бот «Дитина не сама». Він ділиться детальними інструкціями як поводитись в тій чи іншій ситуації, аби допомогти дітям.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button