Домашня»Новини»У Києві відбувся марш проти абортів

У Києві відбувся марш проти абортів

8
Поширень
Pinterest WhatsApp

Сьогодні на Михайлівській площі пройшла акція «Проти абортів» та за життя ненароджених дітей.
Офіційно за 2018 рік в Україні було зроблено 46552 переривання вагітності. Неофіційно до 100 000. За 2019 рік ще немає офіційних перевірених даних.

Організатором акції виступила «Традиція і порядок» — консервативний політичний рух, який незабаром стане рушійною силою змін в Україні.

“Ми виступаємо проти абортів, тому що в нашій країні величезна демографічна катастрофа. У нас в минулому році померли більше п’ятиста тисяч людей, народилось всього навсього триста. При цьому близько трьохсот тисяч зробили аборти”, – каже лідер руху “Традиція і порядок” Богдан Ходаковський.

Багато жінок, які роблять аборт не до кінця розуміють, що це не тільки фізичне зниження, коли вона бачить частини своєї мертвої дитини, але потім усе життя її не покидає думка про те, що вона зробила.

Жінка, яка перервала вагітність, потім бачить дітей такого ж віку, як її мертва дитина, через роки вона бачить свою мертву дитину у підлітковому віці в інших дітях.

Також водночас відбулася акція «Марш жінок», учасники якої вимагали від депутатів ратифікувати Стамбульську конвенцію і виступали за ґендерну рівність у суспільстві. Демонстранти зібралися на Михайлівській площі і пройшли ходою до Поштової площі.

Учасники й учасниці маршу тримали в руках плакати з написами «Різні, але рівні», «Жінкам – рівне представництво у владі», «Дискримінація коштує дорого», «Рівність – традиційна цінність».

проти абортів

Особливо цинічно виглядав плакат, який несли представники “Маршу жінок” на якому були слова: “Ісус би ратифікував”. Це нахабна брехня і маніпуляція. Стамбульська конвенція, за яку виступали противники сімейних цінностей, є одним із щаблів запровадження  в Україні гендерної ідеології, вона просуває надання додаткових прав збоченцям, та формує правову основу для гомодиктатури.

Отож, цей день в черговий раз був використаний ворогами України (разом з продажними ЗМІ та армією Інтернет-ботів) з метою зсуву суспільної думки в бік дегенеративних соціальних технологій:
  • фемінізму (знищення сім’ї та традиційних соціальних ролей, аборти, відкладення материнства, вимоги квот у владі, і т.п.);
  • ЛГБТ+ та гендерної ідеології;
  • атеїзму (через брехню про релігії);
  • лівому радикалізму.
Показово також те, що керувала цим шабашем Олена Шевченко (голова соросівської ЛГБТ-організації та організатор гей-парадів), а колону очолював справжній загін відьом, з трансгендером, лесбійками, відьомським макіяжем та мітлами.

“В реальності ж там зібралися вбивці діточок, войовничі феміністки, лесбійки, комуністки, відьми з мітлами, сатаністки та інші членкині. Ну і звісно – співробітниці кількох громадських організацій, фінансованих умовним і не умовним Соросом. Коротко кажучи, відверто трешовий захід.

Передусім все це було надзвичайно потворно. Максимально потворно – образи, стилістика, зовнішній вигляд, вбрання, гасла, лексика – буквально все.

Фемінізм – це бунт не лише проти життя і природи. Це також бунт проти краси. Їх реально дратує врода.
Природне – красиве.
Збочене – потворне.
Брати у цьому участь – безсумнівний зашквар.

Серед зашкварених був помічений народний депутат Саша Санченко – фіксуємо і запам’ятовуємо.” – пише Руслан Кухарчук у своєму фейсбуці.

За матеріалами:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2525784750971486&set=gm.559816198216153&type=3&theater&ifg=1

Приєднатися до нас у Facebook  Twiter   Instagram

Підтримайте журналістів slovoproslovo.info!

Кожне пожертвування має значення

Криза та епідемія – час, коли достовірна інформація життєво важлива. Але криза – це час, коли незалежні християнські медіа (а саме вони надають християнський погляд на все, що відбувається) дуже вразливі. Ваша підтримка важлива для нас і дозволить нам і далі робити нашу роботу.

Кожен внесок, неважливо наскільки великий він чи маленький, – це голос на підтримку християнської журналістики. Дякуємо!

Пожертвувати

Виберіть варіант, який вам найбільше підходить. Щиро дякуємо вам за вашу щедрість! .

Пожертву із-за кордону можна надсилати на картковий рахунок:

5168 7427 1505 4262 (JAKOBCHUK ANATOLIJ)

IBAN: UA343052990000026204691061008

Попередня стаття

4 способи зрозуміти зміст коронавірусу у нашому гріховному світі

Наступна стаття

Церква і коронавірус: як діяти християнам

Немає коментарів

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *