Християнські новини

Поліція зламала руку і заарештувала християнина на марші феміністок

На марші жінок 8 Березня учаснику контракції, християнину Олексію Сердюку зламали руку, а після цього заарештували. На акцію хлопець вийшов на противагу маршируючим ЛГБТ організаціям і феміністкам.
«Він потягнувся вихопити прапор у активісток. На прапорі був зображений Ісус Христос в потворній формі. А хлопець ветеран АТО. Саме ця рука була пошкоджена. Її по кісточках збирали під час операції. Пальця не вистачає. Це дуже символічно, що зламали цю руку », зазначила глава ініціативної християнської групи проти ЛГБТ Маргарита Коротких.
Просто з поліцейського автомобіля Олексій включив прямий ефір в Фейсбук, і розповів про те, що трапилося: «Мене заарештували, тому, що я християнин, тому, що мені не сподобалися прапори, які були у феміністок, там, де були хрести, перевернуті догори ногами. З цими прапорами вони ходили по Михайлівській площі».
Також активіст закликав християн не мовчати і боротися за традиційні цінності. «Не бійтеся говорити, що ви християни, не бійтеся виходити на захист традиційної сім’ї. Не бійтеся заявляти свою позицію! »- зазначив Олексій.

Більше про фемінізм:

Нагадаємо, головні цінності маршу – це відмова від патріархальної системи та узаконення прав ЛГБТ. На контракцію проти феміністок вийшли близько трьохсот чоловік, серед них християни і представники праворадикалів.
https://youtu.be/IMVbTGYme44

Ольга Мацканич

Джерело: gcshelp.org

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button