Новини суспільстваХристиянські новини

За легалізацію проституції: 8 березня у Києві відбудеться феміністичний марш

8 березня у Києві відбудеться феміністичний марш з метою легалізації проституції. Ініціатором стало об’єднання «Легалайф-Україна». Повідомляє politteo.online.

Об’єднання закликає взяти участь в жіночому марші на сторінці у Facebook.

В офіційному зверненні вони вимагають визнання за секс-працівниками прав на самовизначення і вибір професії. Вони виступатимуть проти жінконенависництва.

Також «Легалайф-Україна» підтримує права ЛГБТ і бореться з усіма формами насильства та утисків, таких як сексизм, гомофобія і трансфобія, расизм.

Читайте також:

А ще однією з головних вимог феміністичного маршу є ратифікація Стамбульської конвенції. Феміністки вимагатимуть легалізацію проституції.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Євген Коновальчук

Новинний редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Студент Запорізької Біблійної Семінарії. Керівник медіасфери Запорізької Біблійної Семінарії. Навчався в Запорізькому національному університеті на факультеті "Журналістика", спеціальність "Видавнича справа та редагування".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button