Християнські новини

На марші феміністок і ЛГБТ в Києві християни провели контракцію

Сьогодні, на Михайлівській площі в Києві пройшов, так званий, Марш жінок, приурочений до Міжнародного жіночого дня. Організатори – ряд правозахисних організацій феміністичного спрямування і захисники ЛГБТ. Вони заявляють, що головні цінності маршу – це відмова від патріархальної системи.
«Ми вимагаємо визнання наших ідентичностей, але без будь-яких умов, які ставить нам світ, упорядкований гендерно. ієрархією. Ми хочемо зруйнувати її », – йдеться на сторінці Маршу жінок в Facebook.
Християни і праворадикали зібралися, щоб заявити свою позицію в цьому питанні. Велику їх частину взяла в оточення поліція, але кілька людей змогли прорватися. Глава християнської ініціативної групи проти ЛГБТ Маргарита Коротких весь час супроводжувала парад. Активістка голосно заявляла, що Україна не Содом, а також говорила про жертву Ісуса Христа і Божу любові до жінок.
фемінізм
«Досвід показує, що головні їхні вороги – це християни. Вони проти природного Божого задуму. Я їм проповідувала, а вони сміялися. Але мої головні цілі не тільки зупинити пропаганду ЛГБТ, але і спасіння душ», – поділилася Маргарита.
Ходу феміністок охороняли близько тисячі поліцейських. За оточенням перед колоною йшли християни. Одна з них – Катерина – несла плакат з написом: «Фемінізм – вбиває жінку».
«Фемінізм поганий тим, що жінка хоче бути на рівні з чоловіком. Але ми просто різні за сутністю, і у нас різні призначення. А вони хочуть зрівняти дві статі. Вони йдуть проти мужності чоловіків і ніжності жінок. Вони зазіхають на образ Божий в людях », – зазначає Маргарита.
Маргарита Коротких вже не перший рік проповідує членам ЛГБТ спільноти. Каже, що знає цей рух зсередини.
«Феміністки дуже завзято просувають рух ЛГБТ. Основні активістки – це лесбіянки. Найчастіше – це травмовані жінки, які хочуть збільшувати кількість сексуальних партнерів і завдяки цьому руху вони обирають собі молодих дівчат ».
На завершення деякі учасники маршу феміністок підійшли до Катерини з питанням: «Чому фемінізм вбиває жінок?». Після нетривалої розмови виявилося, що дівчата самі до кінця не розуміють рух фемінізму і не підтримують деякі їхні позиції.
«Така ситуація типова, рух феміністок дуже розрізнений. І навіть в одному параді йдуть ті, хто до кінця не розуміє мети ходи », – зазначила Маргарита.

Більше про фемінізм:

На завершення християнки звернулися до поліції з вдячністю і проханням так само гідно поводитися на гей-параді і не бити протестуючих християн, як це було минулого контракції.

Ольга Мацканіч

Джерело: gcshelp.org

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button