війна

В ООН надійшло понад 150 звернень щодо випадків сексуального насильства російськими військовими в Україні

Після 24 лютого в ООН надійшло понад 150 звернень щодо випадків сексуального насильства російськими військовими в Україні, і це лише «верхівка айсберга». Про це у відеозверненні до учасників Другого саміту перших леді та джентльменів повідомила спеціальний представник Генерального секретаря ООН з питань сексуального насильства в конфліктах Праміла Паттен, повідомляє Укрінформ.

Джерело: pravda

«З 24 лютого ООН отримала понад 150 звинувачень у сексуальному насильстві, скоєному проти жінок, дітей і чоловіків. Це зґвалтування під дулами автоматів у присутності членів родини як наслідки атаки України російськими військами», – сказала Праміла Паттен.

Вона зазначила, що сексуальне насильство є злочином, про який «хронічно недостатньо» інформують, і «ми бачимо лише верхівку айсберга».

За словами Паттен, це одна з найбільш деструктивних форм насильства, яка під час військових конфліктів вчиняється здебільшого проти жінок і дівчат, а також проти чоловіків і хлопців.

Читайте також: 

Які вони, українські підлітки: про соцмережі, секс, алкоголь, спорт…

Також моніторингова місія ООН з прав людини в Україні зафіксувала понад 300 вбивств, у тому числі страти мирних жителів у Київській, Чернігівській, Харківській та Сумській областях під час окупації російською армією. Крім того, місії вдалося перевірити та підтвердити 23 випадки сексуального насильства, пов’язаного з конфліктом.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Маргарита Стралківська

Журналістка стрічки новин. Студентка 3-го курсу журналістики в Українському гуманітарному інституті.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button