Християнські новини

Жертвами релігійних конфліктів у 2013 році стали мільйони людей

Мільйони віруючих у світі піддалися в 2013 році релігійним гонінням і були змушені покинути свої будинки. Про це йдеться в доповіді Держдепартаменту США про свободу віросповідання, передають «Комментарии».

В Сирії в результаті трирічного кризи практично не залишилося християн. Так, ще до початку війни в місті Хомс проживали 160 тисяч осіб, які сповідують християнство. На даний момент, їх кількість не перевищує 1 тисячі.

Зростає релігійне насильства в Центрально-Африканській республіці, де відбуваються зіткнення між християнами і мусульманами. У грудні 2013 року в результаті конфліктів не менше 700 людей загинули в місті Бангі. Крім того, більше 1 млн людей змушені були залишити свої будинки. 

Як говориться в доповіді, в Росії уряд виправдовує грубі порушення прав віруючих, мотивуючи це боротьбою з екстремізмом. У Китаї влада переслідує християн. 

Більше про свободу віросповідання:

В Узбекистані уряд продовжує саджати у в’язницю своїх громадян, проводячи рейди під час релігійних зібрань,конфісковує і знищує релігійну літературу.

Сподобалось? Підтримайте Газета Слово про Слово на Patreon!
Become a patron at Patreon!

Привіт 👋 А ви уже підписані?

Підпишіться, щоб отримувати новини кожного вечора!

Підтримайте наших журналістів, пожертвуйте прямо зараз! Це дуже потрібний і гучний голос на підтримку якісної християнської журналістики в Україні. 5168 7574 2431 8238 (Приват)

Анатолій Якобчук

Засновник і редактор Всеукраїнської християнської газети «Слово про Слово». Одружений, разом з дружиною Оленою виховує 3 дітей. Член Асоціації журналістів, видавців і мовників, "Новомедіа".

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button